Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek legelőször hogyan...

Diddoka kérdése:

Szerintetek legelőször hogyan borotváljam a péniszem? Mert már nagyon szőrös.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.
2011. júl. 18. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogyan? Borotvával. Az a legcélszerűbb.
2011. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Könnyebben megy,(bar nem fiu vagyok),ha kisolloval szepen lerövidited, majd tussolaskor jol besamponozod,es szepen leborotvalod,ha ugy erzed ,valamilyen testapoloval is bekenheted.
2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mikor én először borotváltam, szépen lerövidítettem ollóval, azt utána szépen leborotváltam, majd arcszeszt tettem rá, kicsit csíp de másnap legalább nem lesz tiszta piros ;)
2011. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a szőrtelenítő krém jobb


mondjuk Opilca, Veet semmiképpen sem

2011. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Tö k csupaszra ne borotváld,az férfiatalan,az a mostani elnőiesedő divat.Inkább ha olyan szőrős vág ollóval rövidre,valami fazonra,az már férfiasabb,mint egy tö k csupasz pénisz,mert csupasz valójában kisfiúknak van,fiú vagy férfi vagy ezt rendezd le.
2011. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek, de a csajoknak hogy tetszik? Mi most a divat? A barátnőmmel szeretnék pettingelni, és, nem tudom milyen lenne jó.
2011. júl. 20. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Eltérő,akik inkább a férfias fiúkat,nem a nőies,lányos vonásúakat szeretik,azoknak elég ha ollóval jó rövidre vágod le és utána borotvász kicsit a széléből is.De nem mindenkinek jön be a teljes csupaszság.Szerintem egy kicsit hagyjál meg és jó rövidre szed le.De nem ez lesz a döntő úgysem,hagyj egy kis szőrt aztán majd úgyis jelzi,hogy ő mit gondol.De csak egy csaj miatt nem borotváld le telejsen,saját döntésnek is kell lennie,nem irányítson később se telejsen,ne alakítson teljesen át,akár divat terén is,mert az sem jó,amikor már teljesen a csaj mondja meg mit hordj,milyen hajad legyen stb.Egyenlőre csak rövidre szed le ollóval,aztán majd úgyis kiderül ,végülis az esztétikus is.
2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
44%

Perzselő!

Nagyon gyors!!!

2011. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az, hogy a lányoknak milyen tetszik, nagyon eltérő.

Mindenkinek más.


De az én tapasztalatom alapján a teljesen csupaszat azt kevesen kedvelik.


Van leány, aki szereti, ha teljesen természetesen bozontos, van aki a kicsit nyírtat kedveli.

Főként a tövéből érdemes szedni. Meg úgy a bozontnak a tetejéről.

2011. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja a csajok,nem a csitrik azok nem kedvelik a teljesen csupaszat annyira.De eltérő,ollóval vágj a hosszából vissza és mindjárt rövídebb.
2011. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!