Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek! A szűk nadrág...

Körülmetéltek! A szűk nadrág (pl. biciklis) kényelmetlen nektek?

Figyelt kérdés
A barátom körülmetélt, és nagyon érzékeny a makkja. Nem szereti, ha dörzsölődik, ezért is hord fecske fazonú alsót, ami jobban tart. Ajándékba szeretnék neki biciklis nadrágot venni, de nem vagyok benne biztos, hogy említette-e, hogy az is kényelmetlen neki. A szűk alsónadrágjára a kényelem miatt bővebb nadrágokat húz általában. (De a biciklis nadrág alá semmit nem kell venni.) Segítenétek?
2011. júl. 20. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
ki fog sdudorodni minden, az nem baj? bár mondjuk nézegetheted neki :D
2011. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért lett metélve, és mennyit vágtak belőle? Hogyan viselte, mikor volt a műtét és mekkora volt a szűkülete?
2011. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pici korában volt a műtét, szűkülete volt, aztán be is gyulladt neki, szóval elég nagy trauma volt neki...Azóta is csak ezt az egy testrészét utálja.:(
2011. júl. 21. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
am a répagatya alá miért ne kéne alsónadrág? az alá is ugyanúgy kell. /onnan tom, mert én is olyat hordok/ az már egy másik kérdés, hogy oda passzírozza szegény srác makkját a combjához, és ha műtve volt, akk nem lehet kellemes :P
2011. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért látszik ki a teljes cucc mindenkinek, golyóstúl?
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen. Bár ha tehetem, nudizok !
2012. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!