Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek! Mi a helyzet most?

Körülmetéltek! Mi a helyzet most?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha valakit zavar a cím megfogalmazása.

Az lenne a kérdésem, hogy akit körülmetéltek, (akár teljesen, akár részlegesen) azzal most mivan? Mármint mit gondoltok? Megérte? Nem bántátok meg? Esetleg valamilyen probléma akadt? Nem lett csúnya vagy ilyesmi?

Azért kérdezem, mert lehet hogy rám is ez vár és nem tudom mit csináljak.


2011. jún. 22. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

én lány vagyok és a párom arab,így körül van metélve.

neki egyáltalán nem csúnya,én szeretem,hogy megvan neki csinálva.

utána godnolom biztos fájni fog meg érzékeny lesz,ebben nem tudok segíteni.

2011. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
jól gondold meg, mert visszavarrni már nem fogják. szerintem semmi értelme, de ha valaki rituáléból teszi, annak nem sok köze van az értelemhez.
2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem rituáléból teszem, hanem van egy kisebb betegségem. fitymaszűkület. de nem komoly annyira, mert így is tudnék szexelni de zavar hogy ilyen
2011. jún. 22. 20:48
 4/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha nincs más megoldás, akkor nem kérdés, de ezt az orvossal kellene megbeszélni. én csak ebből az okból nem ajánlom, és valószínűleg te sem akarod igazán, ha ez kérdés.

2011. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A szükületeet nem csak körülmetéléssel lehet helyre hozni,más módszerek is vannak,mivel enyhe a szükületed plasztikával is helyre tudják hozni.Ne metéltesd magad körül,sokaknak nem tetszik a látvány és ez életre szóló döntés.apró vágással is tudnak lazítanai a bőrődőn.


Menj el urologushoz,beutaló nélkül lehet menni,mond el mi baj és hogy nem szeretnéd körülmetélteni magad,más alternatívát szeretnél.Ha ezt erőltetné,hogy metéltesd magad,akkor keress fel egy másikat.De beszéld át vele milyen megoldások vannak még.


De enyhe szükületnél forró vízben fürdkéskori húzkodással,óvatosan,lassan,fokozatosan,rendszeresen lehet javítani,lazítani a bőrőn és a maszti is jót tesz.



A másik igen hallottam hogy valakinek érzékeny lett a makkja,vagy sexhez sikosítóra van szüksége,meg masztihoz is,meg kérgesedés,foltosodásról is hallottam.Jó nem soknál van ilyen,de meg van a műtét hátránya is.

2011. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok. Nemsokára Bankár leszel, esetleg politikus.
2011. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen hallottam ezekről a "hátrányokról". Semmiképpen nem akarok metéltetni. A fürdővizes módszert próbálgatom és valamit javul is a dolog de van egy olyan problémám is, hogy a makk alatt felgyülemlik a bőr merev állapotban. és ezen a fürdőzéses módszer nem segít :(
2011. jún. 24. 20:39
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Hátrány? Sose kell többet dolgoznod, ember!
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem fitymatúltengésem volt, tehát lelógott a makkom előtt a fitymám, mint az elefántormány, ami a pocakomnak is volt köszönhető. Erekció közben is megfeszült olykor-olykor, így végül a bátorságot évek után össszeszedve az urológián kötöttem ki, mert erekcióban is zavart a taipei kutyákra emlékeztető állapot.


A műtét még érzéstelenítés mellett is fájdalmas volt és elég nehéz elfelejteni, amikor érzed, hogy csipesszel húzzák a legnemesebb részed bőrét, majd elkezdik vagdosni. Ezzel kapcsolatban csak annyit, hogy az csak mítosz, hogy érzéketlen lesz a fütykös. A seb környéki terület idegvégződései nagyon érzékenyek és már többször előfordult, hogy úgy éreztem, mintha a fitymám viszketne, de a seb megvakarásával az érzés elmúlt.


Ami a levágott mennyiséget illeti. Én egy életre kiábrándultam a bőrös változatból, de azért túlzásba sem érdemes vinni a körülmetélést. Ha túl sokat nyisszantanak le, akkor erekciónál felhúzza a fütykös tövénél a szeméremtest / herezacskó bőrét. Az se jó megoldás, hogy a makkra vissza lehet húzni a maradékot, ha csak nem részleges körülmetélés történt és a makk előtti részt kapták csak le. Mert hogy akárhogy is nézzük, a körülmetélés után is marad egy kis mozgatni való bőr a pénisz szárán a makk alatt, tehát ez is tévhit, hogy akkor már masztizni sem lehet többé. Ha gyereknek csinálják serdülőkor előtt, akkor az még feszesebb lesz a növekedéssel együtt.


Szerencsére az enyém jól sikerült és elégedett vagyok vele, még ha a sebszélek nem is lettek a legszebbek. Minden férfi életének legintimebb döntései közzé tartozik ez a kérdés, így nem is értem, hogy mi ez a mizéria, ha a másik önként / betegség miatt kés alá fekszik. Az ő farka, az ő nemi élete. Magyarországon ehhez még nem vagyunk elég felvilágosultak. Én elég szégyellős voltam sokáig a műtétem előtt és után is, de ma már nem izgat, hogy más mit gondol, mert ha valaki a fitymám hiánya miatt ítélne el, akkor az magára vessen. A feleségem és én elégedettek vagyunk és csak ez számít.

2011. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem lelogott,vagyis nagyobb volt a fitymád,mért kellett hozzá teljesen levágni a bőrt?Nem lett volna elég,ha csak rövidebbre veszik?

De te tudod.Én biztos csak annyit csináltattam volna ami feltétlenül muszály.Bár lehet én érelmeztem fére amit írtál.Semmit szépet nem látok benne,hogy egyből ott van a makk,az néz veled szembe,alapból nem a legszebb testrész,de ez saját vélemény,bár a természetes kinézetű virsli,isten adta cerka is lehet önmagában nem túl szép.


Na mindegy az indokatlan körülmetélést ellenzem,nálam ez annyit tesz,ha egészségügyileg nincs már más megoldás,azt meg főképp ellennem amikor vallás,meg egyéb szokások nevében fosztják meg a gyerekeket érzéstelenítő nélkül az isten által adott testrészük egy darabjától,mert ez számomra csonkítás.



Nekem nem tetszik a látvány,eleve nem vagyok oda a náluk vallási okokból vágottakra,ill. egy részére,hisz az országunk is eladták,a gyárakat is,mindent tönkre tettek.Már csak ezért meg a látványért sem istenítem meg javaslom a metlését,mi magyarok vagyunk,ha csak nincs más megoldás,nem kell a majmolás.


De szerintem menj el orvoshoz és kérj tőle tanácsot mit javasol,milyen lehetőségek vannak még?

2011. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!