Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennyire későn érő lennék? és...

Ennyire későn érő lennék? és mikorra tehetőek?

Figyelt kérdés

15 és fél éves vagyok.

Nem volt éjszakai magömlésem (minden nap verem de nem spermium jön belőle), alacsony vagyok én vagyok az osztályban a legalacsonyabb(162 cm), a bajuszomnál is még csak mm-ernyi szőr van alig látni, heréimnél már van szőr kb. 5 cm-esek de nem annyira sűrű, meg az ánuszomnál is van egy kicsi. Mikorra tehetőek a spermium, a szőrzet, stb...?


jah apám 178 cm, anyám 163 cm.

azt mondják most fogok nagyon megnőni 1-2 év alatt


2011. júl. 23. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, hogy nincs spermád. Mindenképpen szólja a szüleidnek, és ne verd minden nap.
2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

olyan jön ki hogy inkább szürke mint hogy fehér

világos szürke de folyékonyabb mint a sperma és nem annyira fehér

2011. júl. 23. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy,szerintem az előváladék de 16 éves korodra ha nem lesz sperma akkor menj el orvoshoz vele.Most is a háziorvosod is megkérdezheted négyszemközt erről,ő biztos szakszerű választ tud adni.De mivel apud se annyira alacsony most fogsz majd belehúzni,az hogy kevés a szőrzet,nem túl dús azzal sincs feltétlenül baj,mert nem mindenki annyira szőrős.De a sperma miatt jó lenne megkérdezni az orvosod.A bajusz meg valakiknél csak 17 vagy van akinél 20 éves kora körül kezd megjeleni.Szerintem most már azért a szőrzetnek és spermának is lassan itt lenne az ideje.
2011. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy minek akarsz spermát, örülj hogy nem kell takarítani,és ne aggódj mert szerintem nincs olyan betegség ami miatt ne termelnél spermát ha normálisan fejlődsz.No para majd jönni fog az amúgy meg addig nincs rá szükség amig nem akarsz gyereket, még praktikus is lehet, nem kell gumi.
2011. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!