Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lessz az alkalmassági...

Mi lessz az alkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Gimnáziumi alkalmassági vizsgálat lessz és hogy ott miket fognak vizsgálni és ha benéznek a gatyába és nem tudom valami fityma szükületem lehet és akkor a doki mit fog szolni fel kell szakitania vagy mi lessz???

15/f léccives normális válaszokat


2011. júl. 25. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem "lessz", hanem lesz. A kérdésre pedig: nem néznek bele a gatyádba, látásvizsgálat lesz, testsúly meg magasság. Kb. ennyi. Szóval semmi olyan nem lesz ami a nemi dolgokra vonatkozik.
2011. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézik a p*csödet a fitymaszükület miatt és a heréidet is nézni a fogják
2011. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alkalmassági vizsgálaton többnyire nem szokott alsógatyába nézés lenni,de néhol előfordulhat,ez inkább már elsőben középsuliban és gimiben szokott előfordulni.De nem kötelező a részvétel,de ha ilyen jellegű problémád van,akkor inkább szólj és kérj segítséget,ha itt nem mersz szólni,akkor keres fel egy orvost,akár a saját háziorvosodtól is segítséget kérhetsz,vagy elmeheszt egyedül is urologushoz is,vagy kérd az alkalmassági vizsgálatot végző orvos segítségét ebben.De valamilyen orvoshoz menj el mindenképpen.Akár az alkalmasságit vizsgálatot végző orvossal is beszélhetsz róla négyszemközt,megkéred hogy hagy beszélj vele pár percig ha lehet,nem fog semit felszakítani,legfeljebb megnézi és megállaptítja milyen mértékű a szükületed,csak elküld a megfelelő helyre,ha kell,ahol segítenek majd.Maga a vizsgálat nem fájdalmas,ettől nem kell tartanaod.Nem fog semmi rosszat szólni az orvos emiatt,mással is előfordul.De esténként fürdéskor meleg vízben merev állapotban próbáld meg óvatosan,lassan húzogatni,ameddig tudod,de nem erőltetve,ameddig megy,és pár hét,vagy hónap alatt magától lazulhat,teljesen helyre jöhet a szükületed,attól függően hogy milyen mértékű.

De tapasztalatom nincs benne, csak amit hallottam,de sok fiatalnak beszokott a húzogatós módszer válni.

Ne félj inkább valamilyen orvoshoz menj el,vagy beszélj róla sőt beszélj róla nyugodtan a szüleiddel,ők majd segítenek.

2011. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti író is én vagyok,az alkalmassági vizsgálattól ne félj,nem fáj és ha talál valamit az orvos,akkor csak segíteni fog.De mielőbb menj el vele orvoshoz,vagy van itt egy EE nevű író,aki végzettsége miatt tud segíteni neked,mert jártas benne,vele privátban is tudsz beszélgetni és tud segíteni.Inkább ezt a hozzászólásomat fogad meg,mert én is csak egy fiatal vagyok,és hozzád hasonló problémám még nem volt..
2011. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem annak idején hátrahúzták a fitymámat, ill. a heréimet is megvizsgálták. Alkalmasságin a doki semmit nem fog vele csinálni, emiatt ne aggódj. Max. szól, hogy jó lenne elmenni egy urológushoz, aki segíteni tud a problémádon. Elhiszem, hogy kellemetlen, de mielőbb túl vagy rajta, annál jobb...
2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na mi volt a vizsgálaton?


Maga a vizsgálat nem kötelező,csak határozottan kell kijelenteni,ha valamely vizsgálathoz nem járulsz hozzá.Azért ha szükületed van jó lenne vagy házilag,vagy orvosilag kezelni.

2011. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végülis semmi sem volt vérnyomást mértek meg ilyenek :D
2012. márc. 23. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem volt semi gáz,meg már elég nagy vagy,hogy amit te szeretnél megmond az orvosnak,de a szükületed jó lenne kezeltetned.


Valami javulás van a szükületed területén?

Vízben húzkodást próbáltad,vagy orvosnál voltál?

2012. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maradj már tomika! (67%) Undorító ez a lihegés, amit már megin itt művelsz!
2012. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!