Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanásos, zsíros arc ellen...

Pattanásos, zsíros arc ellen hogy lehet védekezni?

Figyelt kérdés

16évesfiú...Pattanásos a bőröm,leginkább borotvákozás után,kenegetem avonos cuccokkal de nem sokat segít.=(

Kezd kicsit zsírosodni a bőrőm is ha vki esetleg tudna segíteni írjon pls :DDD


2011. aug. 30. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Éljen a serdülés!:) Igazából védekezni sehogy nem lehet, mert ez nem egy fertőző betegség:) De kezelni lehet! Zineryttel próbálkozz,erre a típusra jó szokott lenni eg darabig (nem évekig sajnos) és figyelj rá, ha borotválkozol, hogy sensitive cuccokat használj és minél kevesebb bőrirritáció legyen. Szappanos vízzel moss arcot reggel, este, az is szárítja a bőrt kicsit. Meg kerüld a szemét kajákat, mint a chips, kóla, meg az olajos magvakat, szotyi, tökmag. A csoki sem tesz túl jót a bőrnek. Hát ez ilyen lesz pár évig..:S
2011. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, majd benézek a dmbe akkor:)

Leginkább borotvákozás után az államon jönnek ki:_O napi 3-4x is szapanos vízzel mosom az arcomat.

2011. aug. 31. 14:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Régen szotyiztam sokat,de mostanába kerülöm a kolát is napi 2L vizet iszok elvileg az is segít rajta: )
2011. aug. 31. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tippem! Patikákban lehet vásárolni ún. fekete szappant! Borotvahab nem szükséges,3 nyomás az ujjadra,felhabosítod az arcodon és azzal borotválkozol meg. :) Tökéletesen helyettesíti a borotvahabot és még pattanásos sem leszel! Nekem semmi sem vált be,csak ez. Használat után hideg vízzel tudod lemosni. Egyébként pattanásos arcra is tökéletes! :)
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jól hangzik,kipróbálom szerintem,mennyibe kerül ?:)
2011. szept. 3. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Vegyél faggyúmirigy szabályozó arckrémet. Patikákban érdeklődj, én a LaRoche-t ajánlom.


3990Ft/40ml


Hát igen, a szépség nem olcsó.

2011. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szaliceles arcszeszt,pontos nevét nem tudom.Patikában kapható és kb.500ft. ami nem sok nálunk bevált.Zsíros,pattanásos arcra nagyon jó.Naponta 2*kell kenni és még pórus tisztító is.
2011. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. szept. 10. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:

most veszem észre,hogy már válaszoltál! :)

Fekete szappan 35 ml..........2385 Ft

kicsit drága,de nekem bevált és sokáig elég :)

2011. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek ne próbálkozzatok azzal a sok drága vacakkal! Itt van egy több évtizede jól bevált arcszeszes keverék, nem is drága 1200-1400 ft az ára 120 ml. VERMIX szárítókeverék a neve. Lehet az Árkád fszt-i bioboltjában, a MEDILINE NAGYKERBEN, és a HERBAHÁZ-ban is kapni.Különben is magyar szabadalom és jól tennétek ha a sok drága és ócska külföldi helyett ezt használnátok és reklámoznátok. Már három nap után észreveszitek, hogy milyen gyorsan múlnak el a pattanásaitok.

Próbáljátok ki és írjatok! Sziasztok.

2011. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!