Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Annak nics rossz következménye...

Annak nics rossz következménye ha valaki már akkor "recskázik" (önkielégít) mikor még nem "ivarérett" (szvan nem termel még spermiumot)?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok szóval értelmes választ pls.
2011. júl. 26. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
12 évesen csinálod azzal nincs semmi baj,ennyi idősen már szinte mindenki csinálja,csináld nyugotan,de hogy leszel impotens,bőven normális a te korodban(csak az nem jó ha valaki tudatosan és nem játszásra gondolok,hogy csak játszik vele 8-9 évesen kezdi már el,vagy még előbb.Tudod más az hogy játszik vele,és más az hogy maszturbál)
2011. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha most abbahagyod, akkor nem lesz semmi baj! Én mondjuk teljesen feleslegesnek tartom a "recskázást", Isten nem véletlenül teremtett 2 nemet, a férfit és a nőt. Szerintem várj még pár évet és keress magadnak egy barátnőt, akivel majd jól elszórakozhatsz. A nővel való közösülés kifejezetten egészséges! Segiti az immunrendszer normálisan való működését, valamint megnöveli az élethosszat.
2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
21:41: te vallási fanatikus vagy? Mert akkor mindent értek.
2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok az! (igazából azt se tudom h mit jelent a "vallási fanatikus")
2011. júl. 28. 10:59
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád értettem, hanem a 32 %-os válaszolóra :S
2011. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
akk bocs
2011. júl. 28. 15:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet belőle, csak egyszer majd jönni fog az anyag is...
2012. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!