Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok orvost Somogyban...

Ajánlanátok orvost Somogyban vagy környékén, aki kezel rövid fitymaféket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Dr. Fél Pál Dombóváron a kórházban rendel, és lézerrel is leszedi neked, ráadásul TB-re.

Vagy hol kéne és hány évesnek?


Üdv: EE

2011. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dombóvár tökéletes, nincs olyan messze :) amúgy 17 éves vagyok
2011. júl. 27. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj, hogyha esetleg fitymaszűkületed (is) lenne, ő a Részleges Körülmetélés (RKM) alatt majdnem Teljeset (TKM) ért ill. csinál, tehát ezt külön fixírozzátok le, hogy mit csináljon.

Egyébként a munkájáról jót tudok mondani, az ajánlások szerint empatikus a betegeivel, és esztétikus, szép munkát végez. (Láttam már a munkája végeredményét.)


Elér7őségeit a gúglin megtalálod, vagy itt:

>> [link]

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Utóbbi linken az őt ajánló srácnak segítettem a műtétre való rákészülésben és felvilágosításban, az ő jóvoltából sokat megtudtam erről az orvosról. A srácnak van >>privije, ha glod, írj rá, ha kérdésed van vele kapcsolatban, vagy akár a tapasztalatairól. Ha magáról a fékről vannak kérdéseid, vagy bármiben tudok segíteni, nyugodtan>>privizz.



Amennyiben őt választod és túl esel a műtéten, írd majd meg a tapasztalataidat róla, ide és a következő topikba is:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


Üdv: EE

2011. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, majd választok... :) köszönöm szépen!
2011. júl. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!