Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menyire normális az ha az...

Menyire normális az ha az embernek 13 éves korában egy évvel az első ejakuláció utáni pénisz mérete van felnőttként is? És ha nem normális miért van ez így?

Figyelt kérdés

Menyire normális az ha az embernek 13 éves korában egy (on:Nem öt!) évvel az első ejakuláció utáni pénisz mérete van felnőttként is? Te tudod az okát mik az egészségügyi okai, és ez lehet normális is? Ha tudod kérlek mond el! (Off:Nem a mérete zavar!) (Mindig "kívántam" a dolgot, és a korai magömlést is meg tudom már fogni.) Lehet az hogy három germán (két magyar((országi)) sváb és egy idejött német nagyszülőm van, és egy egy kevert magyar. Lehet ez örökletes? Most is akkor is egészséges méretű volt/van (Off:13,5cm/4,5cm)


Pasi/F


2011. júl. 27. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem ettem sokat gyerekkoromban,azért nem nőtt meg nagyra?
2011. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
nekem is 13 cm 20 évesen. tök átlag méret, panasz nincs rá. fogadd el, hogy átlagos farkad van, ennyi :)
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Na engem pont ezzel lehet kikergetni a világból hogy átlagos.

Alsó harmadban van hosszban és a felső tíz százalékban vastagságban. Pont nem átlagos, minden csak nem átlagos.

2011. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na engem pont ezzel lehet kikergetni a világból hogy átlagos.

Alsó harmadban van hosszban és a felső tíz százalékban vastagságban. Pont nem átlagos, minden csak nem átlagos.

2011. aug. 17. 19:18
 15/18 anonim válasza:
100%
Olyan irritáló vagy kérdező xD
2012. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Ilyen hülye szórenddel, meg csapnovaló helyesírással nem fogsz a kérdésedre választ kapni... Nem is értem a kérdést.
2013. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
87%

Szia.

Most kb 26 éves lehetsz. Van andrológusod, urológusod, rengeteg félelmed, kérdéseid, hipoandriád is esetleg (lehet, rosszul írtam),

De mondd csak, barátnőd volt már? Dugtál már végre egy jót?

Ne azon agyalj, hogy kicsi-e vagy nagy a farkad, vagy, hogy mitől akkora, amekkora. HASZNÁLD. Dugj vele, élvezd, hogy még rendesen működik. Még 15 év, és ez csak emlék marad. Keress egy értelmes csajt, szeresd, csinálj neki gyerekeket, tegyél meg mindent a családodért, ami emberileg elvárható, sőt, többet, és rá fogsz jönni, hogy nem a farkad hossza a világ legnagyobb problémája.

És rá fogsz jönni, hogy mennyi boldogság van az életben, pont akkora farokkal is, mint ami neked van.

Kívánom neked, hogy megtaláld a boldogságod, a szerelmed, és elfelejtsd a farkad "problémáját".

Vágj bele, kezdj el élni, mert múlik az idő és egyedül maradsz. Az a legrosszabb, higyj nekem, nem a kis farok.

Sok sikert.

2016. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Nem lehett 26 éves ha 2011-ben volt 13 éves.

Amugy meg aranyos amit írtál egyet értek veled igy van ahogy leírtad.

2019. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!