Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem igazán ide illik, de itt...

Nem igazán ide illik, de itt kaphatopk rá választ. Pisiléskor mit csináltok, hogy ne fröccsenjen ki a wc kagylóból?

Figyelt kérdés
Eléggé para, hogy mindenre ráverődik, mit lehet ellene tenni?
2011. júl. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
fiú vagy? ha igen, ülj le a wc-re és úgy pisilj. nem ciki ez, a becsukott wc ajtónál nem látja a kutya sem, hogy milyen pózban 'végzed' a dolgod. :)
2011. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manesz ***** válasza:
Malterral magasítsd meg a kagylót és mikor már a tököd magasságába ér hagyd abba a malterozást.
2011. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jópofa a 2. válaszoló.

A férjem, az apukám is ülve pisil. Ebben semmi ciki nincs. Sokkal cikibb összefröccsölni a csempét, hogy aztán a kedves asszony bökékeljen takarítás közben. Mert gyanítom nem a férfi takarít mellékhelységet.

Ez nyilvános wc esetében eltérhet. de ha itt is zavar, nyugodtan válaszd az ülős wc-t.

2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de én is azt javaslom ülj le. Bátyám is ülve végzi a dolgát és elképesztően hálás vagyok érte, hogy nem kell állandóan a csempét súrolnom. Anno az exemet sehogy se tudtam rávenni erre, de arra se, hogy utána ő takarítsa a fürdőszobát. Mint írták már előttem, a csukott ajtó mögött úgy se látja senki :)
2011. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
férfi vagyok, ülve csak nem pisilhetek...
2011. júl. 28. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:

És ugyan miért nem? Tiltja a vallásod?!

Barátom és tesóm is ülve pisil, mindketten férfiak. Attól, hogy állva hugyozol, még nem leszel férfiasabb.

De ha mindenképp ragaszkodsdz az állós verzióhoz, akkor fogd szépen a szivacsot meg a domestos-t, és takaríts fel magad után minden pisilés után.

2011. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akkor mész el amikor nem nagyon kell akkor nem fog fröcsögni és próbáld szabályozni.
2011. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ettől leszel férfi, hogy állva pisilsz. De igaza van az egyik válaszolónak, hogyha nem akarsz leülni akkor meg legyél annyira férfi és főleg felnőtt, hogy takarítasz magad után.
2011. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!