Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérv kizáródásnak mik a...

Lágyéksérv kizáródásnak mik a tünetei? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Lágyéksérvem van, szeptemberben fognak műteni, kb 4-5 éve érzem a herém mellett azt a "valamit", amiről kiderült, hogy lágyéksérv miatt van ott. Van, hogy megkeményedik és nagyobb lesz, ha viszont hanyatt fekszek, rövid idő alatt a megkeményedés elmúlik,kisebb lesz aztán teljesen visszahúzódik és nem is tapintható. Az a kérdésem, hogy ameddig ez így van, tehát amíg hanyatt fekvéskor eltűnik ez a valami, addig biztos lehetek-e benne, hogy nincs kizáródás? 21F Köszönöm
2011. júl. 27. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van,pedig az enyémet megműtötték.Én előtte,meg most is vissza tudom nyomni,és nekem is visszahúzódik ha hanyatt fekszem.Amíg eltűnik és nem érzel fájdalmat és nincsenek emésztési problémáid,addig nincs baj.
2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugtattál
2011. júl. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!