Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal mellbimbóm mögött van...

A bal mellbimbóm mögött van egy kisebb csomó. Nemtomhogy kell lennie, vagy nem de sztem vagy mindkettő alatt vagy egyik alett se. Most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
(14 vagyok, fiú)
2009. ápr. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
serdülőkorban a fiúknak is gyakran feszül a melle, szerintem ilyen csomók is előfordulhatnak. attól nem kell félned, hogy melled nő, de ha nem múlik el, keress fel egy orvost.
2009. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az semmi..nekem is vannak ilyenek..sőt van több is..és voltam dokinál azt mondta hogy csak ilyen "kis jelentéktelen"zsírcsomócskák..amik valószínűleg a helytelen tápláálkozás miatt alakulnak ki..de ezek maguktől el fognak mullani.., de ha félsz akkor menj el az orvoshoz és majd ő meg mondja a tuti;)
2009. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor kamasz voltam Nekem is volt, de elmúlt, és nem mind a kettőben, hanem csak az egyikben.

Dehogy megnyugodj, mutasd meg egy dokinak, jobb a lelki béke.

2009. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második válaszoló a lipómáról beszél, de nem hiszem, hogy neked az van.
2009. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs miért aggódnod, ez a kamaszkori változásokhoz hozzátartozik. A férfiak melle is növekszik, nagyon csekély, szinte alig látható mértékben, ez is lehet annak a tünete. Akkor sem kell megijedned, ha fáj, teljesen természetes. Nekem is volt, fél éven belül elmúlt. Nem volt kellemes, de túléltem. :)


17/F

2009. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!