Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem megy hátra a bőt a fitymám...

Nem megy hátra a bőt a fitymámon magától!? Plz help!

Figyelt kérdés
Amikor merevedésem van, a fityma nem húzódik hátra magától, sajnos nekem a szüleim nem mondták soha gyerek koromba hogy hátra kell húzni, és ha hátra húzom akkor kicsit feszül körbe, de viszont hátra tudom húzni.Nyugalmi állapotba ha hátrahúzom simán megy, majd ha merevedésem van akkor feszülni kezd kicsit. Próbálgassam minden nap és kitágul? Igazából ez miben akadályozhat ha úgy szeretkezek ha nincs lehúzva a bőr? Légyszi írjatok valami bíztatót, és megnyugató választ. köszi F/22
2011. júl. 28. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is amikor nagyon áll, akkor teljesen hátra húzva mekkora a táv a makkod peremétől egészen a hátrahúzott bőrig?

Minél nagyobb a táv annál jobb, nekem 2cm körül van a 17cm-s méretemhez. De viszont nekem nincs semmi szűkület meg feszülés.


Ha felhúzva hagyod a koton nem megy rá meg kényelmetlen lesz, mert töri majd a töködet

Lehet húzogatni fürdésnél meg azon kívül is, amikor feszül még jobban is lehet hátra húzni

19/F

2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szükületed van,ebben nincs saját tapasztalatom,csak amit másoktól hallottam,vagy megosztottak velem.Azt mondják merev állapotban húzogatással lehet lazítani a bőrőn fürdéskor,de ha nem válik be akkor jobb felkeresni egy urologust,vagy akár a körzeti orvos is meg tudja vizsgálni ha kell.Itt van egy EE nevű aki akár privátban is tud segítséget nyújani,mert eg.ügyi végzettsége van.
2011. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
nekem is a körzeti orvos vizsgálta meg, mikor átiratkoztam hozzá májusban. Bár szerencsére nekem semmi panaszom, miközben hátrahúzta a bőrt, megkérdezte, hogy merevedéskor is könnyen hátrajön-e a bőr. Irtó ciki volt abban a pillanatban, de túl vagyok rajta és örülök, hogy egészséges vagyok. Amúgy fürdés közben tornáztasd sokat és akkor egy idő után nem lesz probléma. Szeretkezéskor pedig a barátnőd nyilván hátrahúzza a bőrt, illetve a gumit is így célszerű felhúzni.
2011. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már teljesen merev akkor nem tudom hátra húzni, csak előtte. Én nem fogok kés alá feküdni :( Olvastam hogy léteznek kenőcsök is. Valaki tudna mondani?
2011. júl. 28. 19:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha így hagyom akkor mi van? Eddig nem volt semmi gond. Mindig tisztán tartom, semmi szmegma nincs vagy valami. Attól még ugyanugy lehet rendes szexuális életem meg gyerekem is, jól gondolom? Köszi a válaszokat
2011. júl. 28. 22:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már annyit sikerült hogy ha merevedésem van, akkor a félig hátramegy, de igy kis idő után magától visszaugrik. Ez most komoly hogy nem tudok majd vizelni?? Azért annyira nem gáz a helyzet szerintem.
2011. júl. 29. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Akkor nem tudsz vízelni ha a szükületed olyan mértékűvé válik,ha rosszabbodik.Figyelj meleg vízben minden nap,akár hónapokig fürdésközben kezd el merev állapotban húzogatni és majd lazul a bőr.


De attól hogy megmutatod egy orvosnak még nem kell megműtetned,csak megmondja milyen súlyos,milyen kezelési mód van.De kenőcsőt is orvos ír ki.Szóval húzkod aztán ha nincs javulás menjél el egy orvosnak megmutatni.

2011. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Ez egy enyhe szűkület. Akárhogy alakul, teljes körülmetélés nem kellhet, mégis gyakran lehet hallani (és tapasztalni, én tapasztaltam pl.), hogy az orvosok közül sokan egyből nekiesnének és levágnák az egészet, ezt ne engedd, akármi van.
2011. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Így van, megoldható ez tisztességesen és nem kell teljes körülmetélés, vigyázz, ha SZTK-s dokihoz kerülsz, erre kell figyelni, mert annyit hazudnak, hogy rossz hallani
2011. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!