Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eltavolitottak az egyik...

Eltavolitottak az egyik heregolyomat, befolyasolhatja ez a nemzokepessegem?

Figyelt kérdés
Lehet ettol meg gyerekem?
2008. márc. 2. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de egy ilyen fontos kérdésben nem inkább operáció előtt az orvosnál kellett volna érdeklődni. Vagy ez ilyen hirtelen jött ötlet volt? Például lehetett volna lefagyasztani az "anyagból" pár adagot a biztonság kedvéért. Most már késő. Vagy lehet, vagy nem 50-50%.
2008. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, akinek hasonló műtétje volt. Lehet gyereked! Egy here is tud elég spermiumot termelni.
2008. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet gyereked.De az fura hogy nem érdeklődtél erről az orvosnál.
2008. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A here, petefészek azért páros szervek, hogy ha az egyik sérül is, a másik még betölthesse a szerepét. Vagyis ha a megmaradt heréd egészséges, akkor ugyanúgy lehet gyereked, mint bárkinek. Nekem van ismerősön, akinek kivették az egyik petefészkét, a másikat meg megműtötték. Mégis van egy gyereke azóta. Persze ha a másik heréddel is gond adódik, akkor az a sperma-lefagyasztatás egész jó ötletnek tűnik.
2008. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!