Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja a barátomnak?...

Mi lehet a baja a barátomnak? Miután pettingeltünk (mert még nem vagyunk elég hosszú ideje együtt a szexhez) mondta hogy fáj neki az egyik heréje..

Figyelt kérdés
de azt is mondta, hogy miután elmegy utána már nem fáj annyira. mi lehet a baja?
2009. ápr. 7. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Orvos... Ott valami baj van, a herék nem fájnak csak úgy..
2009. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó esetben herevisszér, a rossz esetbe belegondolni is rossz...
2009. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
szerintem a lehető leggyorsabban menjen el a bárátod orvoshoz mert ott valami baj van.sajnálom:(
2009. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Jó sok hülyeséget írtatok! ne olyanokra hallgass akik találgatnak..

Ez azért van, mert a herékben termelődött már ondó, ami nem egészséges ha bennmarad. Mondhatni természetellenes. Ennyi. Ez a petting hátránya némely embernél. Célszerű lenne kerülni és akkor ez a gond nem állna fenn; egyébként nekem is volt ilyen gondom, és voltam dokinál is, úgyhogy azthiszem jobban tudom mint az előttem szólók :)

2009. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy találgatok? Azokat a lehetőségeket soroltam fel, ami miatt fájhat. Van itt ész...
2009. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

19:45:Az meg mi, hogy találgatunk? Inkább orvos, mint komoly baj, az hogy veled ilyen volt, nem azt jelenti, hogy nála is ez van, te agyoniskolázott...

Mellesleg megjegyezném, ha már egyszer herével születtél, hogy a spermiumok folyamatosan termelődnek, és hullnak el...12-13 kezdenek termelődni, és az természetes, hogy van benne ondó...És mivel az ürül az éjszakai magömléssel, miegymás, nem szabad fájnia, az sehogy nem normális...

Első voltam

2009. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
hogy van benne ondó = a herezacskóban van ondó bocsi
2009. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

hogy van benne ondó = a herezacskóban van ondó bocsi.


Ha fiú lennél, tudhatnád, hogy nem a herezacskóban van az ondó , hanem a herékben, amik a herezacskóban vannak.

Így helyes.

Amúgy nekem is túl érzékenyek a heréim, régen hereviszér műtétem is volt, de sajnos nem tökéletesek.

Hosszan tartó erekciónál, megfájdulnak.

Így jártam.

2009. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet most szembesülsz vele először, ezesetben elnézést, de lehet "ürítenie" kellene petting előtt nemsokkal, és akkor nem gyülemlene fel olyan mennyiségű sperma, ami esetleg szintén fájdalom okozója lehet. Maszturbáljon mielőtt találkoztok, ezáltal kiürítheti a felesleges ondót.


17/F

2009. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
"mi az hogy találgatok?" Hát az barátom, hogy te, vagy valaki más beírta ezt: "Jó esetben herevisszér, a rossz esetbe belegondolni is rossz...". Ami egy ótvaros nagy baromság, csak az! :) Ennyi erővel mondjuk azt hogy feküdjön be egy koporsóba és várjon a halálra nem? Főleg mindezt úgy, hogy gyakorlatilag semmi baja sincs szegény gyereknek!
2009. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!