Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13éves fiú vagyok és már...

Ádii.** kérdése:

13éves fiú vagyok és már tiszta szőr a lábam, a nemi részen, a karom, hasam és már az arcom is ez nagyon ciki? Olvastam h magasság is számít vagy mi. Hát én 171 cm vagyok. értelmes válaszokat pls. : ) thanks.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 00:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ezt adom.
2011. aug. 3. 00:43
 12/20 anonim ***** válasza:
ha a lábadon nagyon zavar a szőr akkor azt meg tudod oldani, hogy kicsit tűnjön kevesebbnek. semmiképp sem ciki. én azon csodálkoztam, mikor leültem a padra, és mellém állt egy srác, pont láttam a lábát. hát.. elkezdtem ott vizsgálgatni, hogy ez b*zdmeg most szedi, vagy most komolyan minimális szőr van rajta? mert nekem is sok szőröm van (lány létemre.. :'(). tehát ezzel azt akarom mondani hogy inkább örülj neki, hogy érettebb vagy a többieknél. ha mások meg emiatt cikiznek, ne érdekeljen. (ez csak azt bizonyítja, hogy ők az éretlenek. :)
2011. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és 15/L
2011. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, de már 16 éves vagyok.

Én is cikinek éreztem, de most már egyáltalán nem.

2011. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is így jártam anno szinte ugyan úgy mint te még magasságra is :D Ezért én tudom a választ :P A farkadnál csak vágd ollóval egyenlőre ha túl nagyra nő, a lábadat hagyd a karodat meg a hasad is, az arcodról meg csak ha zavar ha nem akkor hagyd ott mert megerősödik és majd folyton borotválni kell.
2011. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és nem is érdekelt hogy szőrös vagyok :D
2011. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Semennyire nem vonzó egy csupasz fiú. Utálom a modell fiúkat is, nagyon gusztustalanul néznek ki.


Viszont szeretem a szőrös bozontos fiúkat hmmm. szerintem egy lánynak, nem egy divat majomnak, hanem lánynak a férfias fiúk tetszenek és nem a lányos fiúk. Te férfias fiú vagy! Gratulálok!

2011. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem ciki, sőt! a legtöbb lánynak az érettebb pasik jönnek be, ha éretten viselkedsz, lehet, hogy szerzel egypár jó pontot. arcon borotválkozz azért, ott mindenképp. Hogy máshol? te döntésed.

13/L

2011. aug. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki hanem jó,örülj neki hogy férfiasodsz és ne kezd el lecsupaszítani teljesen a nemiszervednél sem,ezt a mostani lányos fiúk csinálják,ha nagyon sok lenne később és nagyon dús,akkor ollóval rövidre tudod nyírni.De ne legyél te is ilyen lányos srác.Az arc borotválást meg megtudod oldani.


Inkább jó,már látszik rajtad nem vagy kisfiú.Ez annó inkább menő volt,tök örültek a fiúk,amikor elkezdtek férfiasodni.

2011. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne törödj velük ha kiröhögnek,szólj be nem lehet mindenki 13 évesen fejlettnel csupasz kisgyerek,ennyi.Sokkal cikibb amikor valaki fejlettlen szerintem.


Ha nagyon zavar a hasadon a szőr,vagy sok lenne,akkor szőrtelenítő krémet használj.De nézz itt körül,lányok is írtak és nem ezek a bugyutácskák és mind azt mondja legalább végre egy fiú,később meg azt mondják végre egy férfi,mert a mostani generációra nem lehet ezt mondani,annnyira elnőiesednek,ellányosodnak a fiúk,a csupaszítási mánia,a lányos hajak,színek amiket viselnek.


Valamikor azért cikiziknek másokat,mert féltékenyek hogy nekik nincs az ami a másiknak.Dedosak.


Nem ciki,csak te nem vagy fejlettlen,vágj nekik vissza ha szívatnak és menj nyugodtan strandra,emiatt ne marardj ki semmiből se,ha valaki beszól,akkor nyugodtan megmondhatod milyen dedosan viselkedik,mert ez egy tök normális dolog.

2011. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!