Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellemetlen érzés a heréknél....

Peperomia kérdése:

Kellemetlen érzés a heréknél. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam urológusnál, azt mondta semmi baj, egészséges vagyok. Aztán azóta nem, de most ismét érzek enyhe kellemetlen, kényelmetlen érzést a heréknél pár napja. Nem fáj, csak kissé zavaró hogy mégis mitől lehet, ha egyszer semmi bajom sincs?! Valakinek valami ötlete? Lehetséges hogy egy korábbi megerőltetés miatt jön elő majd múlik el újra és újra?
2011. aug. 18. 12:08
 1/4 anonim válasza:

Herevisszér tágulat(valószínűleg).

Előfordul olyan is amikor csak nagyobb fizikai megterhelés alatt/után jelentkezik.

2011. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem már akkor is ugyanez az érzésem volt, mikor az urológushoz mentem. Elsőként a viszerességet és a visszértágulatot vizsgálta, hogy azokat már az elején kizárhassa. Ki is zárta.Aztán elmúlt, és most megint jelentkezett. Azóta nem erőltettem magam, ezért is nem tudom, hogy mitől lehet.
2011. aug. 19. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sajgott a hasam és aztán kitapintottam a herémen hogy fáj, csak felsugárzik a fájdalom. Azért volt mert egész nap rajta ültem.:)))
2011. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem komoly? Múltkor is elmúlott, bízom benne hogy most is elfog.:)
2011. aug. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!