Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogyha halvány,...

Szerelmes:D kérdése:

Az normális hogyha halvány, ragadós félig-meddig, a spermám? Viszont hogyha 1-2 napig nem verem és fel vagyok izgulva, akkor sok kijön és elég fehérek. Ez a halvány dolog akkor szokott jönni amikor sokszor verem ki egy nap. És elég érett vagyok.12/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze ez normális:D De nem vagy elég érett ebben tévedtél:D
2011. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Elég érett? :D Akkor tudnád, hogy milyen a sperma :D
2011. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elég érettet nem úgy értettem. :D hanem testileg fejlettebb vagyok mint az átlag.
2011. aug. 4. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

A fejlettebb nálad mit jelen?Nagyobb a farkad,vagy mi?érdekelne...

Ami a spermádat illeti a korodnál fogva a tested nincs felkészülve arra hogy naponta többször is spriccelj, ezért amikor napokig nem vered akkor több termelődik a herédben ezért nagyobb a spermakoncentráció az anyagban->fehérebb.Amikor sokat vered ez a szint lecsökken és akár átlátszó is lehet.Ez nem káros csak kicsit fogd vissza magad mert a végén még függő leszel.

2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyobb stb. És köszönöm a válaszodat :D
2011. aug. 7. 01:53
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom, 12 évesen naponta többszö csinálod??

Kicsit EGO öcsém, hogy ilyen fiatalként azt mered állítani, hogy érettebb vagy. Lehet, hogy fizikailag feljettebb vay 3hónappal, de hogy agyilag... Az IQ-dról ne is beszéljünk, mert ha agyilag is érett lennél, tudnád, hogy milyen hatása van ennek a fejletlen kölyök testedre.

És atya úristen, a többiek meg tényleg válaszoltak... hallod... inkább pszichológushoz küldenélek, hogy gyerekként olyan kangörcs van benned, hogy naponta vered.

Hová jut a világ...

26/F

2011. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, normális. Sőt még jobb is, mintha simán csak normális lenne. Csináld csak nagyfiú, ha jólesik, akko egészséges is, a szexvágyadat a tested szabályozza, ami kikívánkozik, attól úgyse lesz nyugta az embernek, :)


Többiek akik sokallják : tanuljatok álló farokkal, na ugye hogy nem tudtok, ki kell verni, mert különben semmi másra nem tudsz gondolni.

2011. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!