Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor ez lehet valami...

Most akkor ez lehet valami baci, ha a péniszemből valami véres ragadós váladék jön?

Figyelt kérdés
szóval 1 hete vertem a pénistzem elöször de nem jön ki ondó a péniszemből:Sde van egy jellegzetes szag olyankor amit elég erősen érzek és a péniszemen látható egy kis váladék, de amikor harmadszorra próbáltam ki akkor viszont véres ragadós váladék jött ki belőle(nem fájt meg semmi)u.az volt az érzés csak nem a szaot éreztem hanem a véres valami jött ki belőle,megijedtem de elmult 1 percre rá és utána nem vérzet
2009. ápr. 13. 18:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Oszinten szolva ez nagy baj is lehet.Jobb lessz ha orvoshoz fordulsz.Ez nem jatek...
2009. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen normális dolog.Vagy nagyon durva voltál.Ha ismétlődik,menj urológushoz.
2009. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
ha még1x elöfordul vagy előfordulgat télleg keress fel egy orvost... :S
2009. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemtom h az lehet-e h ez volt az első és vagy még nincs ondóm/nem szokott hozzá a dákóm és túl erősen csináltam?
2009. ápr. 13. 18:28
 5/10 anonim válasza:
100%
hát nemtom hány éves vagy, és ha jól értelmeztem akkor 3szor csináltad egymás után(+-pár perc), lehet fiatal vagy és még nincs sok váladékod és a végén már túl sokat gyömöszöltél ki magadból vagy lehet túl durván csináltad, pontosan nemtom én se nálam nem volt ilyen, de ha mégegyszer előfordul akkor meny el orvoshoz szerintem is.
2009. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy 14 vok, köszi a válaszokat
2009. ápr. 13. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha először csináltad, akkor elképzelhető, hogy egy darabig nem lesz még ondód.


Vannak fiúk, akik átélik a "nedves álmot", azaz egyik reggel arra ébrednek, hogy baromi jó valami és közben össze-vissza kenték a pizsamaalsójukat ondóval.


Ha neked még nem volt ilyen és úgymond rásegítettél a dologra saját magad maszturbálással, akkor úgymond a szervezeted biológiailag még nem készült fel a dologra. Viszont a jóérzést ugyanúgy átéled ondó nélkül is.


Szóval nem baj, ha maszturbálsz, de ne vidd túlzásba. Bőven elég, ha 2-3 naponta játszol magaddal. Szerintem ez a vérzés is azért volt, mert kicsit túlzásba vitted a dolgot...


Ha mégse múlna a vérezgetés, akkor mindenképp urológushoz kell fordulnod!

2009. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha véres ragadós váladék jön, akkor orvos, minél előbb
2009. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2009. ápr. 13. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
orvos
2009. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!