Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a vizelés szex után?

Miért fáj a vizelés szex után?

Figyelt kérdés

Ha szex után (pontosabban élvezés, azaz mindegy, hogy lánnyal vagy egyedül) rövid időn belül (10-15 perc) kisdolgomat végzem, akkor egyrészt alig akar sikerülni (csak csordogál), másrészt meg égető-maró érzést okoz a hugycsőben. Ráadásul utána folyamatos vizelési ingerem van, de jönni semmi nem akar.

Ha kivárom a negyed órát, akkor semmi gond. Valami ötlet?


2008. márc. 4. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex után természetes, hogy nem csorog rendesen a vizelet.Az égető érzésről meg lehet hogy szárazabb volt a közösülés,ami téged is megviselt,egyébként nem kellene hogy ez az érzeted legyen, de mivel csak szex után van,nem hinném hogy nagy probléma van.Ha a húgycsóvel ,hólyaggal lenne gond akkor máskor is jelentkezne.Sztem nézesd meg az a biztos, de lehet egy korábbi kis sérülés is az oka.
2008. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex után tényleg teljesen természetes, hogy nem jön rögtön a vizelet, ugyanis a merev péniszben a barlangos testestek megduzzadnak, ugyanis a vér ide koncentrálódik - ezek hozzák létre a merevedést, de ebbe most nem megyek bele bővebben - és azok a húgycsövet "elszorítják", így nem jön a vizelet. A csúcs után ugye ezért van, hogy nem lankad le a pénisz azonnal, hanem szépen fokozatosan megy össze. Tehát, míg nem "dolgzzal" el a felgyülemlett dolgokat, addig ilyena vizelés.
2008. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy merev állapotban "átvált egy szelep" és a vizelt nem tud távozni azt tudom. Ez rendben is van. De 10-15 perccel késöbb már egyáltalán nem merev és ez az égető érzést egyáltalán nem magyarázza.

Igazából nem probléma, csak tudni kell együtt élni vele, egyszerűen kiváncsi vagyok...

2008. márc. 5. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Volt ismerősöm hasonló gondokkal, és végigjárta amit lehetett(urológia),de semmi gondot nem találtak.Igen azért írtam említsd meg orvosnak,mert nem kellene így legyen,mármint égető érzés.Nőknél ez már bacit jelent,de mivel neked csak akkor...sztem orvos tudna megnyugtatni,nem kell ezzel együtt élned.
2008. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én olyankor gyors kiverem és jobbanlesz utána :D
2012. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!