Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni hogyha gombás...

Mit lehet tenni hogyha gombás a hasam és a hátam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ez már hosszabb ideje megvan nálam, hogy a hasamon, a mellkasomon, a vállamon, a kulccsont környékén illetve a hátamon ilyen piros foltok vannak.Nem is biztos hogy gomba.Zuhanyzáskor a melegvíz miatt jobban meglátszik.Rendesen fürdök és kenem magam canesten krémmel, de az istennek sem akar elmúlni.Azt is mondták hogy lehet hogy valamilyen vitamin hiányzik a szervezetemből.Tippek?Mással is előfordult már?
2009. ápr. 12. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy nem lehet ez inkább valamilyen allergia tünete? Pl. valamilyen étel összetevőjére nem vagy érzékeny?
2009. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a canestennel csak rontasz a helyeteten. Ne kezelgesd magad anélkül, hogy tudnád mi a baj. Lehet ekcéma, allergia. (Pl. ekcémára kifejezetten rossz a a canesten) Csak vitaminhiány miatt ilyen nem keletkezik.

Menj el bőrgyógyászhoz, majd ő megállapítja, hogy mi a a baj. Utána lehet kezelni.

2009. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azért írhattok még!
2009. ápr. 12. 01:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia


Hasonlóval küzdök én! Nekem egy idő után kifehérednek a foltok! Kb 10 éve a "barátaim" :) Magán bőrgyógyászhoz menj el! Igaz drágább, de használ egy évig legalábbis :) Én kaptam rá gyógyszert, olajat, krémet! Egy évig eltüntette!

Vannak évek amikor nem jön elő! Tavaly pl nagyon csúnya volt a hátam, amikor frissek a foltok pirosak, utána kifehéredik, mert a pigment eltűnik! Idén egész jól néz ki a hátam, hasam! Bár azt mondta a doki ne szolizzak, néha elmegyek amikor elkezd kijönni! Idén kiültem 2 napig napozni és alig látszik! Doki előtt szerintem menj egy pár percre szoliba, nézd meg múlik e, ha nem és zavar orvos! Bajod nem lesz, ez inkább esztétikailag zavaró! Nálunk az egész családnak van!

2009. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak hát zavar, nekem van egyedül ilyen a családban és akarok még sok tetoválást a testemre és ne gondolják már azt hogy ez a gyerek mosdatlanul meg gombás testtel jön tetováltatni.Egyébként mielőtt még valaki szóvá teszi, nem a tetkótól van.
2009. ápr. 12. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát első kanyarban el kéne menned bőrgyógyászhoz. Bármi lehet és a gombára való krém bakteriális fertőzés esetén csak ront a helyzeten, így van ez fordítva is. Allergia is lehet. Házilag semmiképp nem tudod kigyógyítani magad, hiszen azt sem tudod mit kellene kezelni!
2009. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a NISORAL sampont, az gombaölő.

Az egyik haveromnak bevált.

2009. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ekcéma nem alakul fehér folttá.

Vagy igen?

2009. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ekcéma, nem allergia, valóban gomba és csak a bőrgyógyász tudja megmondani mi jó rá! Nekem batrafen oldatot és mycosolon krémet írt fel a bőrgyógyász! Próbáld meg! Gyógyszerre már nem emlékszem! Én írtam, az elején, h ez van nekem is és a csaaládtagjaimnak! Ha tudok segíteni írj nyugodtan!

Engem is nagyon zavar, de megpróbálom elfogadni!


25éves lány

2009. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. ápr. 12. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!