Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi lebénul deréktól...

Ha egy férfi lebénul deréktól lefelé akkor még tud nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ pontosan hanyadik csigolyától bénul le. Tehát attól, hogy kerekesszékben ül, még lehet, hogy tud, de lehet, hogy nem.
2009. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem törvényszerű, hogy akkor ott is lebénul. Lehet, hogy tud, lehet hogy nem szerintem több dologtól függ. Őszintén nekem akkor sem lenne hozzá sok kedvem, ha tudnék még.
2009. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha deréktól lefelé lebénul, akkor már nem tud. Sajna ilyenkor már pelenkázni kell, mert nem tudja a székletet, vizeletet visszatartani sem. Egy alsóbbrendű gerincvelői idegszabályozás működik csak, amely nem elég a szexuális funkciók működtetéséhez.
2009. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud, nagybátyám is így van. Mivel deréktól lefelé érzéketlen, katéterrel tud csak pisilni, és időre megy nagyvécére is. :( De megoldják a feleségével máshogy. :)
2009. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a deréktól lefelé való bénulást a gerincsérülés bizonyos szakasza okozza, ami idegeket blokkol, elképzelhető, hogy nem fog működni a dolog.

Próbád ki, ha van otthon Lidocaine spray-d fújd le a makkod , enyhén dörzsöld be.

Várj pár percet, mikor "érzed", hogy nem érzed, és kezd el maszturbálni.

Ha feláll akkor van esély, hogy a bénult lábak mellett a pénisz működni fog.

A teszt következő állomása, ugyan ez, csak a zsibbadás után ne maszturbálj, hanem tégy egy olyan filmet a dvd-be amire tuti beizgulsz.

Ha van erekció, akkor megint közelebb jutottál a megoldáshoz.

Itt el árulom, hogy Lidocaine-nal bedörzsölt, MÁR MEREV pénisszel szeretkeztem, és hosszabb ideig bírtam, mint nem zsibbadt farokkal.

Húúúú remélem érthető voltam.

2009. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!