Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prafimózisod (a fityma megakad...

Prafimózisod (a fityma megakad a makk mögött, és elszorítja azt) volt már?

Figyelt kérdés
Ha igen mi lett a vége?
2011. aug. 15. 23:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
elszörnyedtem a dologtól, összement, vissza tudtam húzni
2011. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerencséd volt! Állítólag a bepánikolástól fel megy a pulzus és mégtöbb vér megy a makkba amitől megduzzad, és beindul az ördögi kör. Bár lehet ez is egyénfüggő. Amúgy neked szűkület okozta, vagy normális pénisznél is előfordulhat?
2011. aug. 16. 00:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Parafimózis. Igen volt, és nem is ment vissza magától, úgyhogy kénytelen voltam elmenni az ügyeletre, ahol a doki rakta helyre. És persze rögtön körülmetélést javasolt, hogy máskor ne fordulhasson elő, mert ez veszélyes is tud lenni, ha idejében nem sikerül visszahúzni. Megcsináltattam, azóta nincs ilyen problémám :D
2011. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Nekem viszont a körümetélés hozta el a legtöbb bajt az életembe. Parafimózisnál sokat kell vágni, de talán egy részleges metéléssel meg lehet oldani. Az nem lehet, hogy nem lehet visszahúzni, az hosszú távon problémát okoz...

Keress orvost, olyat, aki a legkevesebb veszteséggel megoldja neked....

2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Második váalszoló. Mennyi ideig volt beszorulva, amig visszahúzták az ügyeleten? Hogy alakult ki, és fájdalmas volt e?
2011. aug. 16. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Második vagyok.


Fürdés közben alakult ki, amikor mostam. Máskor is volt, h nehezen ment vissza, de akkor sehogysem. Ha próbáltam visszahúzni, akkor fájt, amúgy nem. De a makkom elkezdett szépen lilulni, úgyhogy rájöttem, ennek a fele sem tréfa, muszáj az orvos. Kb. két óra múlva jutottam be az ügyeletre. A doki cérnát kötött rá, azzal húzta vissza. Na, az sz@r érzés volt. Mondta, hogy fitymaszűkület, körül kellene metélni,mert ez bármikor megismétlődhet. Hát, azt már inkább nem. Beleegyeztem, pár hét múlva megcsinálta. Én a teljes km-t választottam. Olvasom, h van itt, akinek elcseszték, nekem szerencsére semmi gondom nincs így vele.

2011. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt választ! Nekem is fürdésnél van probléma, és érzem egyszer úgy járok mint Te. Igen van itt egy ember akivel kicsesztek az orvosok, Ő ezt hangoztatja is. Lehet nem kellene, mert ez miatt nem metéltettem még körül magam, meg hogy fityma nélkül el sem tudom képzelni hogyan is nyúljak a "szerszámhoz". Szexnél tuti praktikusabb, de a maszti, hát az érdekes lenne. És hát őszintén, nőhöz ritkábban jutok mint a kezemhez sajnos. Neked mennyire szokatlan ez? Nem szárad ki, durvult el a makkod? Vagy ez rendkívül ritka? És tényleg síkosító nélkül nem megy a dolog? Csak műteni kellene még a nyáron, mert már unom ezt a szitut:(
2011. aug. 17. 21:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, és lankadt állapotban volt mindez, vagy izgalmi állapotban akadt be?
2011. aug. 17. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Valszeg megoldható úgy is, hogy nem az egész fitymát vágják le...

Az, hogy kiszárad a makkod, az típus kérdése. Vagy igen, vagy nem. Nekem nagyon ki van száradva és foltosodik az évek alatt, van, akinek nem. ÉN nem kckáztatnék...

2011. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:32

Azt pár hét alatt megszoktam, hogy szabadon van a makkom. Először dörzsölte az alsónadrágom, de idővel elmúlt a kellemetlenség. Masztizni meg szexelni pár hétig úgysem lehet/tudsz a műtét után, mire lehet, addigra meg nem fura. A masztira sztem rájön az ember magától, nekem a kezem és a maradék bőrcsonkom tökéletesen elég hozzá :D Más így, de semmivel nem rosszabb. Lehet, h ez egyénfüggő, nekem nem száradt ki durván, nem kell síkosító stb. Másnak meg igen.

Én mondjuk nem gondolkodtam a dolgon, ott az ügyeleten rögtön beleegyeztem a műtétbe (mielőtt még meggondolnám magam :D), de én mondjuk másban is ilyen vagyok, h hirtelen döntök.


Szerintem mindenképpen nézesd meg a szerszámodat dokival, utána dönts. Ezzel még nem vesztesz semmit.


(Ja és lankadtan akadt be.) :S

2011. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!