Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek, a maszturbálást...

Körülmetéltek, a maszturbálást hogyan oldják meg? És ha felnőttkorban volt a műtét, jobb e mint előtte az érzés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 03:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

Egyáltalán nem jó a körülmetélés, hiába istenítik a hivei.


Kérdező: krémes kézzel

2011. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

Igen, nem így találta ki a természet, akkor se, ha "csak" hámosodik (ami kb nyálkahárny érzékenységű normális esetben, sok ideggel a fityma belső bőrén, aminek hiányában én nem élvezem az orális szexet pl és ezzel sokan vannak így)

[link]

2011. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom, nem normális levágni a péniszből, ennyi ideget, érzékeny helyről, meg szöveteket, nem véletlenül van ott

Nekem is cikis az orális szex, nem is erőltetem, a teljes körülmetélés csak károkat okozott eddig nekem

2011. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Elég sokan vagyunk, akiknek csak rosszat hozott az orális szex, mégis úgy csinálnak itt sokan, hogy szupermen lesz biztosan mindenki, ha nekik jó lett és ők annak érzik magukat


Iszonyú ez az egész, ami itt egyesek részéről tájékoztatás címen megy, mert ha valakinek nem lesz jó a körülmetélés, akkor majd ők vajon vállalni fogják a felelősséget? :(

2011. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát, akik itt körülmetélésre küldik az embereket, egy pillanatra se fogják vállalni a felelősséget.... :(
2011. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon jó példa a mandulaműtét!

Sokan emlékezünk, emlékezhetünk, hogy a 80-as évek volt a mandulaműtétek nagy korszaka. Amikor egy gyerek fájlalta a torkát, kicsit piros volt, már begyulladt egynél többször, sőt, akár csak egyszer is, vitték és már vették is ki a mandulákat.

A 90-es évekre ez az őrület szépen csöndben végetért. A 90-es évek végére az orvosok az USA-ban és Európában is kétszer megggondolták, most is nagyon meggondolják, hogy kivegyék-e az ember természetes immunrendszerének egy darabját, vagy ne.


Ma az az álláspont van - nagyon helyesen - hogy a krónikus gyulladást okozó gennyes mandulát kell kivenni, illetve ennél súlyosabb esetekben alkalmazzák a mandula eltávolítását.

Én azt tartanám normálisnak, ha ehhez hasonlóan a fitymának is járna a kellő védelem, amit megérdemelne.

Ha enyhe szűkületnél nem állnának neki egyes hentes-mészárosok, hogy "gyógyítás" címen lecsonkolják az egészet, mondván, hogy az a legegyszerűbb.

Jó lenne, ha a mandulához hasonlóan csak krónikus, nagy problémák esetén alkalmaznának drasztikus eszközöket, pl az egész lecsonkolása. Cukorbetegség, vagy parafimózis esetén. Mert akkor érthető, egyéb esetekben viszont egyáltalán nem.

Ahogy esetemben se...

2011. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, ott a pont

A rossz tanácsok adóit nem lehetne innen törölni? Elképesztő, hogy fityma lecsonkolását ajánlgatja egykét barbár állat 2011-ben, szerintem ez már tényleg vicc, egy rossz vicc

2011. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!