Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeptemberben leszek 16 éves,...

Szeptemberben leszek 16 éves, fiú vagyok. A többi osztálytársamon látom, hogy borotválkoznak, mert nő az arcszőrzetük, nekem még semmi, csak pihés, a péniszemnél már van egy 4-5 szőr, de ezen kívül semmi, hónaljamnál se. Mit tegyek? Velem van baj?

Figyelt kérdés
Még egy lányhoz sem merek odamenni, mert ha esetleg összejövünk, és esetleg szexre kerülne a sor, elég nagy bajban lennék, mivel a péniszem mérete is max. 7 centiméter, ha áll. Én is csak 162 cm vagyok. Annyira gáz szerintem... főleg, hogy 16 vagyok. Bennem lehet a hiba? Meg ha esetleg maszturbálok akkor amikor elélvezek nincs magömlésem, viszont 1,5 perc alatt elélvezek. Csak ha késleltetem akkor bírom tovább. Ha kell e-mailben is válaszolhattok.
2009. ápr. 15. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
hát ez tényleg elég gáz!!de szentem csak későn érő tipus vagy!és nincs önbizalmad
2009. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Helló, szerintem még nem ugrottál át a szexuális érés-küszöbödön. Van apád/testvéred/nagyapád, egyéb rokonod, akiktől megkérdezhetnéd, hogy mikor indult be náluk a folyamat? Vannak, akiknek elég későn, mint neked, de vannak jelei annak, hogy hamarosan átéled a szőrösödést, mutálást, a farkad növekedését, stb. Egy kis türelem, és nézd meg magad fél évvel, egy évvel később...
2009. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
7 cm? xD reméljük megnő egyépként vannak olyan lányok akiknek a pici pénisz jön be mint pl. a barátnőmnek(17 éves)
2009. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem viszont nem ártana elmenned a háziorvoshoz, mert lehet, hogy valamilyen hormonális problémád van, és azt jó lenne orvosolni.
2009. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Bizony nemcsak a szexuális érés küszöbét nem érted el, még nagyon gyerek vagy. Ismered-e azt a kifejezést, hogy akceleráció? Ez növekedést, átvitt értelemben nemzedékváltást jeéent, vagyis a bennünket követő generáció előbb válik ivaréretté, mint mi. A 162 cm-es magasság nem vészes, egy két év alatt még "kinőheted magadat". A férfiaknak 24 éves korukig még esélyük van a növekedésre. Jómagam például 18 és 24 éves korom között 3 cm-t nőttem. 16 éves koromban még én sem borotválkoztam, mert még csak pelyhedző bajuszom volt, és valami az államon. Maszturbálni csak akkor kezdtem el, amikor "megjött" az első spontán (éjszakai) magömlésem. Addig nem volt mit. Mitől élvezel, ha nincs - vagy még nem is volt - magömlésed. Tudod mitől élvezünk? Attól, hogy a merev hímvessző húgycsövének falán - mint tudod, kettős funkciója van - átthalad az ondó, és azt a rendkívül érzékeny felületet megbirizgálja. Hát a 7 cm az tényleg nagyon kicsi. Amennyire én emlékszem - pedig nagyon rége volt már - nyolcadikos koromra már rendes fan szőrzetem volt. A hónaljira nem emlékszem, de 16 évesen már az is volt. Tudod mit? Ilyen kérdéseken rágódás helyett kezdj el tanulni oroszul, mert az a jövő naggyon fontos nyelve lesz!
2009. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19 éves voltam, mikor bevonultam, akkor még nem kellett borotválkoznom.

Kb, mikor félidős lettem, kellett heti egy alkalommal lehúznom a szőrt az arcomon.

Mire leszereltem, minden harmad nap borotválkoztam.

Szóval nem vagy elkésve.

A nemi szerved mérete viszont adhat okot aggodalomra, noha ez nem betegség.

A hormonális kezelés nem oldja meg a méretet, max. jól kiszőrösít.

16 évesen még ne aggódj, majd 21-22 évesen, mikor kezd beállni a fejlődési szakasz.

Ha akkor is pici marad a cerka, akkor viszont tehetsz lépéseket.

Egy 16 évesnek nem hiszem, hogy fog az orvos hormonális kezeléseket javasolni, hiszen az egész tested átalakulóban van.

2009. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tenni nem tudsz nagyon semmit csak várj és ha gondolod beszélj a szüleiddel. Én 17 éves vagyok de már pár éve rendesen nő a szőr a hónaljamon és a péniszem körül de az arcomon szinte egyáltalán nem bár a péniszem 18centi most mereven tehát azzal kéne valamit kezdened. Sok sikert. :)
2009. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 7 centi nem nagy, de az még bőven nőhet.

A szőrösödésről annyit, hogy én spec rühellek borotválkozni, és ha tehetném, rávenném a testem, hogy ne növessze ilyen mértékben, mert minek, ha úgy is levagdosom :)

Egyesek írják, hogy még gyerek vagy, meg nem lépted át a serdülés küszöbét, édesjóistenem, ne foglalkozz velük. Ha gyerek lennél, nem 7 centis lenne a farkad, hanem jóval kisebb, gondolja csak arra, mekkora volt, mondjuk 10 évesen. Heréid mekkorák (mert az is számít), hányszor maszturbálsz hetente?

Végül azt mondanám neked, hogyha nem akarsz nagyon aggódni, akkor menj el az iskolaorvoshoz, ő megmondja normális-e a fejlődésed, kell-e tenned vmit, a várakozáson kivül.

2009. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Heréim mekkorák, hát honnan tudjam? Olyan 3 centi hosszú, és 2 centi széles. Hetente olyan 6-szor hétszer maszturbálok, majdnem minden nap.
2009. ápr. 20. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor


a) golyóid még nőni fognak kb 5 centiig

b) hetente 6x-7x -> semmi bajod :)


majd nő a szőröd később

örülj neki, nem kell annyit nyiszatolni reggelente, a tövbbség szerintem alapvetően utál borotválkozni


ha meg nem nő, legalább nem leszel orángután, az mostanában úgysem divat (szegény Robin Williams)

2009. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!