Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és még nem...

16 éves vagyok és még nem kezdtem el szőrösödni, a péniszem is kicsi alapállapotában. A hónaljamon nő egy kis szőr, de nem sok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit későn érő vagy. De érdemes kivizsgáltatni magadat, ha zavar. A háziorvosod ad tanácsot és beutalót. Esetleg hormon stb vizsgálatot kér.
2010. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meg beletartozik a normalis kategoriaba, de szerintem fel kene keresned az orvosodat, mert elofordulhat valamilyen hormonalis betegseg
2010. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van jó rész nem kell költeni bortovára,

de komolyan akor, szval, ha fell ál aszerszám, meg van cuc, akkor nncisn gond :D

mac később nem árt sperma viszgalat ha ygereket akarsz

de am nyugi

:D

csumi

2010. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen magas vagy?És milyen kinézetű kisfiús va. már a középiskolás kor kezd látszodni rajtad.Ezeket írd le!És mekkora alap és álló állapotban.


Ja elég késő n érő vagy,már bőven kellene szőrősődnőd.De ha eleve nagyon alacsony vagy akkor ez érhető dolog és sajna nem mindenkinek lesz nagy a cerka.Ha majd elkezdesz nyúlnia akkor fog az is nőni.

2010. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!