Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mágneses háttámasz használata!...

Mágneses háttámasz használata!? Sürgős! Többi lent!

Figyelt kérdés

vettem egy Dr levine mágneses háttámaszt de valamit nem értek! örülnék ha tudna valaki segíteni.


Használati javaslatok, figyelmeztetések:

Használata: A hátpántot egyszerűen fel kell venni, mint egy mellényt és a tépőzár segítségével a megfelelő méretre beállítani (doboz hátoldalán látható rajz szerint). Ne állítsa túl szorosra! Napi munkavégzés, számítógépezés, sportolás vagy séta közben is állandóan hordható. De ne viselje pihenés közben és távolítsa el lefekvés előtt!

Figyelmeztetés: A Dr. Levinâ��s termékeket nem használhatják, azok a személyek, akinek pacemakerük van, akik automata defibrillátort, inzulin- vagy gyógyszeradagoló tapaszt viselnek. Azok az egyének, akik komoly gerinc- vagy hátfájással küzdenek, konzultáljanak orvosukkal a termék használata előtt! Terhesség ideje alatt nem ajánlott a viselése. Nyílt sebre nem helyezhető!Mivel a termékek mágnest tartalmaznak, ezért tartsa távol számítógépek, lemezek, audio- és videokazetták és egyéb mágneses adattárolók közvetlen közeléből.


Azt írja hogy Számítógépezés közben is használható! de viszont számítógépek és egyéb műszaki berendezések közvetlen közelében nem lehet.nem fog tönkremenni a monitorom ha gépezés közben használom? mivel elég közel van a monitor nem tudom hogy nem e árt neki. valaki segítsen mert addig nem tudom felvenni! Köszönöm


2011. aug. 22. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy értelmezem, hogy közvetlen közelében nem lehet, tehát teljesen mellette, vagy rátenni, stb., de ha a hátadon van, az nem közvetlen közel van a géphez, hiszen a használatnál ott van a számítógépezés közbeni ajánlat is.
2011. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!