Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal combom aránytalanul...

A bal combom aránytalanul vékony lett. Visszafog nőni?

Figyelt kérdés
A bal térdem bevizesedett és valamivel több mint egy hete leszívták. Még nem gyógyultam meg, mert még mindig nem tudom teljesen behajlítani a lábamat. De azt vetten észre, hogy a bal combom sokkal vékonyabb lett mint a jobb. Focizok, így mindkét lábam izmos. Mivel jobb lábas vagyok, így az eddig is nagyobb volt de alig lehetett látni. Most viszont eléggé szembetűnő a változás. Visszafog állni?
2011. aug. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár gipszelés, akár egyéb eredetű alulterhelés miatt a comb nagyon gyorsan és látványosan "el tud vékonyodni". Vissza fog állni.
2011. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem erősíted, nem. De ezt egy sportolónak magyarázzam?
2011. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amikor visszamész orvoshoz és megnézi biztos majd elküld fizioterápiára nekem is így volt sőt nekem még bevérzett és műteni kellett, de lassan áll helyre. Majdnem egy éve történt és még azóta sem állt rendesen helyre. Visszamentem focizni és megint kiugrott a térdem és le kellett cserélni szóval azóta hanyagolom a focit.
2011. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére nem ilyen komoly a helyzet. Egyszerűen szerencsétlenül "ütköztünk" és a térdünk összekoccant.

Egy hétig gipszben volt. Pontosabban sínben.

2011. aug. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!