Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiam 12 éves, már 2 éve...

A fiam 12 éves, már 2 éve szörösödik (honaalj, herék), de a pénisze nagyon kicsi és vékony, fél kisujnyi. Van valami, amivel növelhető ebben a korban (pl:hormonkészítmények? )? nem akarom, hogy felnöttként alkoholista, vagy öngyilkos legyen.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Találkoztam már sajnos felnőtt korban bébirépás férfival, hááát igen, rányomja egy életre a pecsétjét. Ötletem nincs, de gondolom ez csak valami hormonzavar, amit egy lelkiismeretes szülő meg tud oldani. Szerintem ne kísérletezgessetek, vidd el a gyermeket egy urológushoz, akár magánhoz (azok lelkiismeretesebbek, míg az állami intézményekben azon vannak, hogy 2 perc alatt elintézzenek), s majd a doki megmondja, milyen készítmény kell neki! Véégre egy rendes szülő, aki odafigyel még időben a gyerekére :D
2011. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az elsõ vàlaszolóval.
2011. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
82%
Vidd el orvoshoz, mert lehetséges valami baja van,és időben tudnak segíteni .Ugyanis jól látod ,hogy a későbbiekben zavarni fogja.
2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%

10 éves kora óta szőrösödik? Én 12 évesen kezdtem.

Szerintem meg várjatok még 2 évet, ahelyett hogy nemlétező betegségekkel hurcoljátok orvostól orvosig. Hormonkezelés?: Csak mert kicsi pénisze? 12 évesen? Komolyan a kamasz fiad péniszét méregeted?

2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Utolsónak: igen, jó ha a kamasz fia péniszét méregeti! Egy 12 éves gyerek, akármilyen menő cuccban jár, és felnőttnek hiszi magát, attól az még gyerek, és nem tudja mi minősül rendellenesnek vagy betegségnek, lehetnem fitymaszűkülete is, ha azt sem tudja miaz, fel sem ismerné. Igenis jól teszi a szülő, ha odafigyel a gyermekére. Én nő vagyok, de nekem anyukám mindig megnézte a cicimet, h nincs -e benne csomó vagy elváltozás. És inkább törődjön egy szülő a gyermekével, minthogy ne vegyék észre időben a bajt! Bocsi...
2011. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"Igenis jól teszi a szülő, ha odafigyel a gyermekére."


Jól teszi, persze. Csak azért ragadtattam el magam, mert az első három válaszolóval ellentétben az egyetlen probléma, amit itt látok a szülő aggodalmaskodása a gyerek felnőtt élete miatt, amiért a kamaszkorát, és potenciálisan a felnőtt korát is képes tönkretenni egy felesleges tortúrával.

2011. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy már 2 éve szőrösödik nem biztos hogy elkezdődött a nemi érés.Ez óriási tévedés!

Szőrösödés(helyesen fokozott szőrnövekedés)rendellenes hormonműködés esetén fordul elő, pl.tudomásom van olyan 6 éves fiúról aki szőrösebb mint egy 40-es férfi.

Tehát a fütyi mérete miatt nem kell aggódni csak akkor ha 14 éves kora táján sem változik jelentősebben a mérete.

A nemi érésnek meg vannak állomásai ezt is vizsgálnod kellene hol tart:említett szőrnövekedés után jön az első magömlés (herék megnagyobbodása-herezacskó lógósodása vele egyidőben), aztán a mutálás és végül a nemi szervek végső kialakulása.

Addig is vidd el a fiút egy szakorvoshoz aki megnézi a hormonműködését és megmondja mi a helyzet, mert 90% hogy itt a bibi.

2011. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

12 éves gyerek mérete miatt nem aggódnék

egyébként is valszeg vérpénisze van, ergo mérd meg neki mereven, akkor fix nem fél kisujjnyi

2011. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy jelenthet e hormonzavart, hogy fiad kukija 10 évesen már szőrösödik, de nőni még nem nő, viszont 12 évesen még több, mint gyerek a gyerek. Talán könnyebben el tudod vinni ebben a korban egy gyerekurológiára, mint 13-14 évesen, ahol előtted is már szégyenlős lesz, de 12 éves gyerekeknél az átlag méret 3-5 cm (nem mereven). Szóval nem biztos, hogy kell aggódnod ebben a korban.
2011. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve, hogy milyen a kisfiad testalkata. Húsosabb gyermeknél sokkal kisebbnek látszik a fütykös, mint amilyen valójában.
2011. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!