Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció Utáni here, hasi...

Ejakuláció Utáni here, hasi nyirok, és ondóvezeték fájdalom? Mitől van?

Figyelt kérdés

A bajom az hogy egy ideje(már 2 napja) hogy ejakuláció után fáj a herém(mindhettő) és az ondóvezetékek(Érzem mikor folyadék áramlik bennük és szúr), amik a lágyéki nyirokcsomók mellett mennek, és utána a két nyirokcsomó is mintha bedagadna egy kicsit a két lágyéki oldalon és a herék gyakorlatilag olyan sajgással vannak a dolog után 1-2 órán át, mintha oda rúgtak volna... ez mitől van? :S Olvastam hogy lehet mumpsz...(Nekem nincs mandulám de mumpszom sem volt soha) de attól meg sterilitást lehet kapni azt mondják...(Ezt nem tudom egyébként hogy nemzésképtelenséget vagy impotenciát okoz e) Ezek a tünet eggyüttesek furcsák, mert mikor nyugalim állapotban vagyok semmi baj, csak a khm... művelet közben kezd el fájni... Komolyan aggódok rendes válaszokat kérek...


27/F


2011. aug. 25. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet mindenképp. Menj el még ma dokihoz!
2011. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj urológiai magánrendelésre és ott rendesen megvizsgálnak. Nem akarlak ijesztgetni.Majd, ha voltál elmesélem velem mi volt hasonlóképp.
2011. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jelölöm
2011. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit jelölsz?
2011. aug. 29. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdést,mert hasonló tüneteim vannak.
2011. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, mivel nem mész orvoshoz elmesélem, hogy nekem így kezdődött a hererák. Ez nem jelenti azt, hogy neked is az lenne. De akár lehetne.
2011. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem mert új a barátnőm, és kérdeztem szüleimet mondták hogy ez vőlegénybetegségre inkább hasonlít... De szerintem el fogok menni megnézetni...
2011. aug. 30. 08:52
 8/10 anonim válasza:

Szia


Kicsit enyhébben nekem csak a jobb ondóvezeték fáj, izgalmi állapotban, mikor közelítek a csúcshoz, szóval nem egészen olyan mint neked, de nemtaláltam semmi hasonló témát.


Hogy alakult a dolog? Elmentél orvoshoz, mit mondott? Elmúlt már a fájdalom? ha igen, hogyan?

2014. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sandrisbp ***** válasza:
Ez is lehet: [link]
2021. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rohadt egy dolog, nekem is van, egy komolyabb megfázás után "jött elő" a semmiből, 2020 márciusa körül.. fogalma sincs senkinek hogy mi az. Pedig sok pénzt hagytam az urulógusnál. S hogy miért vagyok most itt? Mert keresgélem a neten hogy mi a háborodott isten lehet ez, ugyanis épp most ebben a szent percben is fájnak a heréim. Tompa zsibbasztó fájdalom, ami fekve viselhető, állva, eléggé van ahhoz hogy azt mondjam elég szar érzés. Mindez ejakuláció, azaz szex után.. hmm. S ugyanaz amit írsz.. ha hozzáérek én is ezt tapasztalom.. mintha a nyirokrendszer is be lenne feszülve, fáj. Franc enné meg.. 2020 előtt semmi baj nem volt. Most az ondó is kevesebb, állaga változott, mennyisége csökkent, elkülönülőnek látszik, tönkre vágja a szexualitást. Sajnálatos..
2022. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!