Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 évesen ondóvezeték elkötése?

20 évesen ondóvezeték elkötése?

Figyelt kérdés

párom tönkre ment/gy a fogátlótól, a gumit utáljuk, nem szereti egyikünk sem. már volt neki abortusza és nem bírná el még egyszer azt a lelki-kínt. nem szeretnénk gyereket most semmiképp. a foggátló egyébként sem 100% az óvszert meg már írtam.

Ellenben arra gondoltunk, hogy sperma-bankba betesszük a most jó spermát és később ha babát szeretnénk onnan lesz. De úgy olvastam, erre nem kell alapozni.

akkor mégis miért van sperma-bank?

Én nem szívesen csináltatnám meg a műtétet, mert nem tudom ez a mesterséges megtermékenyítés mennyi lenne utána, és ez mennyire jó.

teljesen megértem egyébként párom, ezért jutottam el eddig, hogy megkérdezzem. Végig néztem és hallgattam a szenvedéseit, fáj már nekem is az egész.

5-6 évig biztosan semmilyen baba dolgot nem szeretnénk.

gondolom milliónyi védekezés van, de a gyógyszer és gumi után mi még ennyire biztos?


2011. okt. 3. 19:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Te hülye vagy!

20 évesen??????????

2011. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ekkora marhaságot ne csinálj. most lehet hogy nem akarsz gyereket, de mi lesz ha pl 10 év múlva más nőtöl akarnál de nem lehet ??

akkor egész életedbe bánni fogod

2011. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%

Spirál, injekció, helyileg használható kenőcs...Ezeket próbálja ki először a drága nőcskéd, és eszedbe ne jusson elköttetni magad!


19/L

2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
De rendes pasi vagy, hogy ezt is bevállalnád a párodért, remélem megbecsül :) Szerintem azért ne hamarkodd ezt el, ez nagyon fontos döntés. Javaslom nektek a pesszárium használatát, hormonmentes, és nyújt annyi védelmet, mint az óvszer (persze betegségek ellen nem). Neten lehet megrendelni, pl.itt [link] nem szült nőknek hatvanas méret kell.
2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az úgy nem müködik, hogy spermabank és sterilizálás. Ami értelmes ötlet, ha EGYÜTT elmentek egy jó nögyógyászhoz és ott kértek rendes segitséget.
2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

mondd te hülye vagy? a csajnak mi baja konkrétan a fogamzásgátlóval?


amúgy meg spermicid + pesszárium és meg van oldva a problémátok

2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
spirál szülés után használható, nem? kenőcs? az közel 100%-os?
2011. okt. 3. 20:00
 8/29 A kérdező kommentje:
trombózis hajlama van és máj elégtelensége van
2011. okt. 3. 20:01
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59


Nagyon bölcs vagy...ha nem szült, spirálja nem lehet, az injekció egy hormonbomba, ha a gyógyszert nem bírja, ezt végképp nem fogja, a krémek-kúpok meg nagyon megbízhatatlanok, max kiegészítésnek jók a pesszárium, vagy óvszer mellé.

Mielőtt válaszolsz, gondolkodj már.

2011. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy tönkre megy a fogamzásgátlótól? Van még hüvelygyűrű meg azt hiszem újabban valami tapasz is, amik biztonságosak, de azok is hormonálisak. A pharmatex és társai nem túl biztonságosak. A spermabankos dolgot én nem javasolnám, de mindenképpen járj utána, hogy egyáltalán foglalkoznak-e ott ilyesmivel vagy mi ennek a jogi háttere.
2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!