Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövétől 1-2centire,...

A péniszem tövétől 1-2centire, a jobb herém tetején érzek egy ilyen kisebb gombostűnyi 'dudort'. Az a mellékhere lehet?

Figyelt kérdés
A bal herémen is éreztem egy ugyanilyet szintén a péniszem tövénél, ezért gondoltam arra, hogy a mellékhere. Illetve ha jobban megtapintom, olyan mintha folytatódna, tehát lehet az ondóvezeték is. Ugye az valamelyik a kettő közül? Nem fáj ha hozzáérek, igazából nem régen kezdtem el figyelni és tapintani a herezacskómat de mintha már akkor is ott lett volna és ugyanekkora lett volna. Bal herémen ennyire egyértelműen nem tudom kivenni, talán azért mert a jobbon már alapból tudom, hogy hol keressem.
2011. aug. 26. 14:36
 1/4 hatvanicsirke válasza:
miért fogdosod magad? fúj.
2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te se hallottál még az önvizsgálatról, amit a férfiaknak havonta tanácsos elvégezni! ;)
2011. aug. 26. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
+ a maszturbációról se ezek szerint
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali sztem az a mellékhere.

de ha nem fojtatódik és nem is fáj akk akár hererák is lehet! de csak ha nem fojtatódik !

2011. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!