Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzadt bimbóudvar?! Mi a teendő?

Duzzadt bimbóudvar?! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy mind a 2 mellbimbóm körüli rész meg van duzzadva és ilyen puha az egész, kidudorodik . Izgatás meg hideg hatására beáll normális méretére, de amúgy meg elég csúnyán néz ki. Esetleg elmúlhat egyzser, vagy mi lenne a teendő ?? 15 éves fiú vagyok
2011. szept. 2. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi okod ez monthatni természetes.Mivel növésben van a szervezeted és most kezdenek beindúlni a hormonok ez nem probléma.Mivel férfiakban is vannak női hormonok ezért ilyenkor nekünk is megduzzad picit.Ez idővel majd elmúlik :)
2011. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a válasz, de nekem ez a duzzadás fennáál kb már 1éve, ilyenkorra nem kellett volnna már elmúlnia ?? Amúgy nem vagyok egyáltalán túlsúlyos elég kisportolt testalkatom van.
2011. szept. 4. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és nem tudom mióta de rég óta "duzzadt".Persze már nagyon kis mértékben és inkább csak akk ha meleg van.Ha nagyon zavar és meg akarsz nyugodni ugorj be háziorvoshoz :)
2011. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) akk azt mondod, hogy folyamatosan megy le a duzzanat?? am eléggé zavar mert igen kellemetlen látvány, mondjuk ha éppen hideg van vagy kiráz a hideg vagy megszorítom akk beaáll normális méretre és akk jól néz ki :D
2011. szept. 6. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fpglalkozni velencsak neked hülye érzés,nem nagy durranás és idővel elmúlik majd :) De persze nem vagyok orvos,szóval ha kételkedsz és nagyon zavar nyugodtan menj el háziorvoshoz és megmondja 2 perc allatt.Emellett nem árt végigtapogatni a környéket csomók után,ha találsz akk nyomás dokihoz ;)
2011. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!