Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a göbszerű izé a pénisze...

Mi ez a göbszerű izé a péniszemen? Rákos daganat?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni. Szóval, a makkomtól kb 2 cm-re lefelé van egy kis göb. Akkora, mint egy nagyobbfajta pattanás. Három hónapja jelent meg, eleinte csak akkor észleltem, mikor a péniszem merev állapotban volt, aztán NÉHA. de nem mindig, előjött akkor is, mikor petyhüdt. Nem a bőrön található, hanem alatta, a húsban. Egy vérér MELLETT van, de nem benne, úgyhogy véraláfutás kilőve. Kemény daganat, de néha egy-két napra szinte teljesen eltűnik, majd visszatér. Az utóbbi időben kissé nőni kezdett, én meg nagyon aggódom, hogy nincs-e veszélyben a férfiasságom.

Hokizás közben sem fáj, de igen zavaró a kezemnek. Szexben még nem volt részem.

Gondoltam arra, hogy dokihoz megyek, de ha éppen elbújósat játszik, mit mondok neki? Vagy elkezdek hokizni, hogy felálljon és előjöjjön? Légyszi segítsetek, nagyon be vagyok sz*rva!!!


2011. szept. 4. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
zsírcsomó
2011. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az el fog múlni? Vagy mit lehet vele csinálni?
2011. szept. 4. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
ha a férfiasságod miatt aggódsz akkor menyél el urológushoz ugyanezt elmondod neki és ő tud segíteni ez nem játék és nem kell szégyelned magad a doki előtt ha van elváltozás akkor úgyis megtalálja! 40F
2011. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: nem hiszem, hogy zsírgöb, mert az a bőr alatt van ugyan, de ki lehet nyomni. Ha lehúzom a fitymát, akkor sincs teljesen elhatárolható felszíne, mert mint mondtam, a hús alatt van.
2011. szept. 4. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
ORVOSHOZ!!!!
2011. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a problémád, de nekem szó szerint ugyanez volt. Urológus azt mondta, ne törődjek vele. Majd 7 hónap után egyszercsak eltűnt nyomtalanul, évek óta nem jött vissza.
2012. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Három hónapja nyomtalanul elmúlt, és azóta sem jelentkezik. Nem voltam dokinál, gőzöm sincs hogy mi volt, de örülök hogy elmúlt.
2012. jún. 27. 16:38
 8/12 anonim válasza:
A makkod alatt volt, mármint hátra húzott fitya mellet igaz? nekem is pont ez van és én is be vagyok... hogy rákos vagyok. De ha másoknak is ez van és nem rák, akkor kezdek megnyugodni.
2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem volt véletlenül fitymaszűkület műtéted valamikor előtte?(akár több éve)

Mert nekem is ez van most, de ott egy varrat volt és kb 5 évre rá jelent meg egy fájó ugyan ilyen duzzanat a régi varrat helyén a középső mély véna mellett balra.

2016. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hello. Nekem totál ugyanez a problémám, de így már megnyugodtam :) Köszi 2012-02-19 23:10-as :)
2016. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!