Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthatok? (Kérdésed...

Mire számíthatok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Jövőhéten átesek egy műtéten, életem első műtéte, és őszintén szólva kicsit félek. Nem a magától a műtéttől, hanem a következményeitől. Sportolok, amit így is nehezemre fog esni szüneteltetni, és félek, hogy hosszabb időre kell. Emellett a suliból is elég sokat kéne hiányoznom, viszont ezt nem szeretném, elvileg több hetet kéne itthon pihennem, én ezt 1 hétre szeretném szűkíteni. Na most oké, hogy az orvos elmondott mindent, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, a témával kapcsolatban mindenre, magára a műtétre, az utána következő időszakokra. Válaszotokat köszönöm.
2011. szept. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen műtétről van szó? Esetleg elárulnád? Hány éves vagy?
2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is,hogy pontosan milyen műtét. mert más egy epeműtét utáni lábadozás és más egy mandula műtét.
2011. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellkasműtét, 20F.
2011. szept. 5. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval első vagyok. Nos mivel személyes tapasztalataim nincsenek (szerencsére) így csak tanácsokat adhatok. írhatnám, hogy ne stresszelj, ne idegeskedj a műtét miatt, de szerintem felesleges, hisz mindenki izgulna. Az a fontos, hogy ne aggódj, pihenj nagyon sokat, műtét után míg a kórházban vagy ne foglalkozz a sulival se. Pihenj sokat. az szerintem a felépülésedben egy előnyt jelent, hogy rendszeresen sportolsz!

Sikeres műtétet, és mielőbbi felépülést kívánok!

2011. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Axxem átérzem a helyzetedet vmilyen szinten, igaz, nem egyben. Életem első igazi műtétjére most júniusban került sor, arra azonban vhogy nem paráztam rá. Másvki(k, akikkel kapcsolatba kerültem) műtétjére viszont volt, hogy nagyon is, és kissé "telepatikusan, de meg is éreztem, ha gebasz lesz, vmi komplikáció a műtét során. Ennek ellenére sikerült többmindenkit is mentálisan jól felkészíteni a műtétjükre.


A másik dolog, életemben is szerencsére eddig mindössze 1x volt gipsz rajtam, és biza volt, hogy sóvárogtam az akkori barátaim után, akik jókedélyűen focizgattak csak a közeli sporttelepen. Annyira elefem lett, hogy nem érdekelt... Fekvőgipsszel cangára szerencsétlenkedtem, és fél lábbal kihajtottam hozzájuk, hogy ne érezzem emiatt xarul magam, ne legyen hiányérzetem. :-)


Sz'al noha nem uúgy, de axxem tudom, mit érzel, és erre csak azt tudom tanácsolni, h. mentálisan fel kell készülnöd erre az egészre, el kell kezdened előre levezetni a feszültséget, a stresszoldást ennél pedig nincs jobb, ha kibeszéked magad. Én is ezt ajánlom most neked, sz'al, ha van SkyPEod v. MSN-ed, és szeretnél beszélgetni, szeretnéd elmondani vkinek a félelmeidet, esetleg lelkileg megkönnyebbülni, akkor küldd el felvételi címedet >>priviben, és szívesen meghallgatlak! :-)


Ne aggódj és ne félj, Tesó! Segítünk, úgyhogy...

FEL A FEJJEL!!! ;-D


Üdv: EE

2011. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*elegem (telóról nehéz gépelni)... :-D


Egyébként most olvasom, hogy személyes tapasztalatok érdekelnek, nekem mellkas témában nem sok van, csupán némi ami a genuine gynecomastiát illeti...nem tudom neked mi miatt műtenek mellkason, mit céloz meg a beavatkozás? Mi a problémád? Ez így uis túl kevés infó ahhoz, hogy vki értse mire vagy kíváncsi, milyen műtéttel kapcsolatban vársz infókat!? S:-s



Én személy szerint személyes tapasztalatokkal nem szolgál6ok, viszont az előző, általam éjfélkor írott hszsomban felajánlott segítség továbbra is él, ha élni kívánsz vele. Azonban hogy a többiek, -- akik esetleg valóban tudnának -- tényleg segíteni tudjanak, áruld el egyértelműen mi a bajod, mi a probléma, rendellenesség, elváltozás, amivel műteni fognak, és mikor lesz a műtét? Mit le7 tudni róla?


Üdv: EE

2011. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!