Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha úgyérzem, hogy közvetlen...

Néha úgyérzem, hogy közvetlen a péniszem tövénél fáj valami, de nem a herém, és mintha valami vezeték lenne, egyszer egyik odlalt fáj egyszer meg a másikon, ez változó. Mi lehet ez? Vagy mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A fájdalom nagyon enyhe, szinte alig érezhető, csak ha odakoncentrálok rá, meg néha felerősödik, de eltudnék vele élni életem végéig, mert nemkínoz, csak azt szeretném tudni, hogy lehet e valamilyen betegség vagy rendeellenesség ez !
2009. ápr. 20. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így ahogy leírtad simán elmondhatod egy orvosnak, abszolút értelmesen írtad le.

Nem hinném, hogy nagy baj van, inkább csak valami kisebb dolog, amit most még könnyen rendbe lehet hozni, tehát hülyeség lenne nem elmenni most orvoshoz.

2009. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néhány napja egy elég nehéz dolgot emelgettem. Okozhatja ezt esetleg hogy megemeltem magam ? Azért jutott az eszembe mert minta a combtövemnél is érezném a fájdalmat, de pontosan nem tudom meghatározni hol fájhat, mert nem fáj jobban ha nyomkodom se, és bizonyos testtartásokban egyáltalán nem is érzem ! Ötlet esetleg ?
2009. ápr. 21. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy ágyéksérv amit szerintem szerezhettél. de ha nem fáj annyira ne izgulj de mindenképpen menj el orvoshoz. lehet viszér is de az nem hinném hogy fájna mindkét oldalt.
2009. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy ín szerintem, és meghuztad magad. Nekem bringázás vagy nyujtás után van néha.
2009. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!