Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasam felső részén, feszitő...

A hasam felső részén, feszitő húzó fájdalom van, közvetlen a mellem alatt, a bőröm mintha égne, mi okozhatja ezt? A babának ez nem okoz bajt? Elég nagy már a hasam, pedig még van pár hetem hátra.32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy a hormonok okozzák! Csak a bőröd fáj, vagy a bordatájék is? Nekem pl. nagyon sokszor odarug a babám, ha rosz a pozíció elég fájdalams is tud lenni.

34h kismama

2010. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha végighúzom a kezem akkor olyan mintha a bőröm fájna,de van hogy hirtelen mozdulatoknál belenyilal a a fájdalom.Illetve az egész felső része olyan feszes kemény.
2010. márc. 23. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen tüneteim vannak nekem is, de én pl annak tudom be, hogy a picur éppen úgy helyezkedik, hogy nyom valami ideget. Nekem néha jobban fáj, ha mondjuk kevesebbet pihenek, és többet jövök-megyek délelőtt.

De szerintem a babának semmi baja nincs. Ha végighúzom a kezem, nekem is olyan mintha a bőröm fájna, az is lehet, hogy éppen nagyon feszül.

De szerintem ne aggódj, nekem kb 3-4 hete van ilyen, néha-néha. Nem folyamatosan.

31 hetes vagyok, és nekem is elég nagy a pocakom.

Boldog babavárást!!

2010. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is a jobb oldalam fáj,és a lányom épp ott fekszik,úgyhogy lehet ő nyomna ott valamit?Csak annyira kellemetlen,ma egész nap éreztem,remélem reggelre jobb lez kicsit.Boldog babavárást kivánok!
2010. márc. 23. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és nálam is u.ez van! Érzékeny a bőröm fent és ég! Gondolom ott vékonyabb is ahogy feszül, tuti semmi gond nincs!
2010. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én babám baloldalon szokott "tanyázni" , és ugyanezt érzem, amit leírtál, csak én a bal oldalon! A 31.héten jeleztem a magánorvosomnak, aki majdhogynem kiröhögött, hogy nincs nekem semmi bajom, meg se nézte, pedig nekem még szemmel is látható, hogy ki van dudorodva a mell alatt a bordáknál, és pl. a jobb oldalon nincs. Nekem is fáj, húzódik, érzékeny! Én arra gondoltam, hogy biztos a baba felfele nyom valami szervet... más tippem nincs, nekem is eléggé fáj, és igencsak aggódtam, hogy mitől lehet, de mint ahogy írtam a dokim le se tojta a dolgot... ha nem a terhesség végén járnék biztos , hogy dokit cserélnék!

Boldog Babavárást!

35 hetes kismami

2010. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok!Akkor nem aggódom emiatt,gondolom ez normális.Csak mindenen parázok,első terhességem,és minden új tünet aggodalommal tölt el..
2010. márc. 24. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
08:50es vagyok. Nekem is 1. bébi. Visszatérve, nekem olyan mintha ekcémás lenne ott a bőr, vagy bőrpír keletkezett volna. Tuti rendjén van ez csak nekünk furi :)
2010. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!