Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV vírus meddig lesz még a...

HPV vírus meddig lesz még a férjemben?

Figyelt kérdés
A gyermekünk születése után 20 hónapja hpv- vírust találtak nálam. Soha előtte nem volt még nekem, és ezt követően a férjemet is kivizsgálta az urológus, genoidhoz küldték, hpv 66-os vírust találtak nála. Engem megműtöttek, sikeresen kimetszették a vírust és a fertőzött területet, de férjemnél azóta is fennáll a vírusosság. Szedtünk immunerősítőt, Isoprinosinet és különbözö fertőzésellenes tablettákat! Kb.meddig fog még tartani ez az állapot? Hiszen azt írják 1 másfél év alatt eltünik a szervezetből a hpv.
2011. szept. 7. 12:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam okozhat veserákot, prosztata daganatot, laphámrákot stb..férfiaknál is. Azt is olvastam, hogy akár wc-ről vagy törölközőről is el lehet kapni, de ezt nem hiszem, mert az már nagyon durva lenne! Pedig a szemölcsös fajtára ezt írják, mert ugye kézfejen is lehet.. nagyon gáz ez az egész helyzet! :(
2011. szept. 9. 14:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak nemi úton terjed.
2011. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szia. kiderült hogyan kaptátok el a hpv-t? mi történt azota veletek?
2013. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem derült ki, az orvos szerint a férjem hordozta, a terhesség alatt legyengült az immunrendszerem és elkaptam tőle. Ha nem gyengül le, lehet soha nem kaptam volna el. Engem műtöttek, a férjem beszedett kétszer is a 2 év alatt egy halom vitamint, vírusellenes szereket (isoprinosinet) és meggyógyult :-D így jöhet a kistestvér hála istennek!
2013. aug. 19. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!