Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a heredaganat jelei,...

Crv kérdése:

Mik a heredaganat jelei, tünetei, olyantól kérdezném a ki nek már volt is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Alhasi, ágyéktáji fájdalom, éjszakai izzadás, állandó hasmenés, tapintható csomó a herén, mellette vagy a benne, erős derékfájás, fájdalmas vagy fájdalmatlan here megnagyobbodás, alakja megváltozik kissé. Ha még eszembe jut valami leírom. És igen, nekem volt 1,5 éve. Azt mondja mindenki, hogy nem fáj....nekem fájt. És 20 éves kor körül szokott lenni. Én 34 voltam, mikor diagnosztizálták. Tehát egy rakás dolgot cáfolnék.



36/F

2011. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi hogy írtál.én 2 éve vettem észre egy csomót a herém tetején kb kisebb borsószem nagyságú volt akkoris meg most is akkora és ilyen tüneteim nincsenek a mai napig sem...és nem is voltak .Bízok benne hogy semmi komoly.Te amikor észrevetted mennyi időre rá műtöttek vagy kezeltek?
2011. szept. 9. 05:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 év alatt nem nőtt és meg sem haltál, akkor az nem heredaganat. Érdekes volt az én esetem. A bal herém, mintha keményebb lett volna úgy vettem észre 2009 májusban. Megijedtem nagyon és gondoltam várok 1-2 hetet hátha elmúlik. 3 hét alatt el is múlt. Szinte hihetetlen. Egy hónap múlva, mintha újra éreztem volna, hogy keményebb. Most már nem ijedtem meg annyira, ugyanis egyszer elmúlt, gondoltam majd újra így lesz. És nem foglalkoztam vele hónapokig. Amikor is kicsit, mintha nagyobb lett volna, mint volt. Ezután rohamosan dagadt és elmentem urológushoz 2010 január(!). Csütörtökön megvizsgált, pénteken kórház, vizsgálatok vannak-e áttétek. Szerencsére nem voltak. Kedden műtét, péntek reggel haza. Az orvos azt mondta, hogy baszott szerencsés vagyok, mert ha nem ez a szövettan és nem ilyen erős a szervezetem, simán belehaltam volna. Nagy vonalakban ennyi a történet. Persze sosem lesz vége, mert állandó vizsgálatok 3 havonta. De élek és negatívak az eredményeim.
2011. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!