Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hererák? 17 évesen hereráko...

Ez hererák? 17 évesen hererákos vagyok?

Figyelt kérdés

Néha olyan fura érzésem van a hasamban (de lehet csak azért mert hasmenésem van mostanság), kényelmetlen érzésem van a bal herémnél, van valami kis csomó de nem a herén hanem fölötte az inaknál (a másikon kicsit kisebb szoval az a mellékhere).

Lehet az hogy az egyik mellékhere nagyobb mint a másik?

És eddig miért nem éreztem hogy zavaró érzésem van vagy csak bebeszélem magamnak?

HELP nagyon be vagyok sz@rva.

(ha valami nem tiszta irjatok) HELP


2011. szept. 10. 08:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

jah és a bal herém csak egy nagyon kicsit nagyobb mint a másik, de hát azt olvastam hogy ugye nem ugyanakkora a 2.

tényleg ha hererák akkor nagy lenne az egyik nem?

2011. szept. 10. 08:43
 2/16 anonim ***** válasza:
Tünetek: Alhasi, ágyéktáji fájdalom, éjszakai izzadás, állandó hasmenés, tapintható csomó a herén, mellette vagy a benne, erős derékfájás, fájdalmas vagy fájdalmatlan here megnagyobbodás, alakja megváltozik kissé.
2011. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És nem feltétlenül lesz az egyik here nagy... van olyan malignitású daganat,ami mire tünetet képez, áttétet adott több helyre is.
2011. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy egyedül írom tele az oldalt, de ha nem vagy biztos magadban, el kell menni urológushoz. Ő megvizsgál és 2 perc alatt megmondja mi az. Jó eséllyel semmi...De nem lehet állandóan idegeskedni, mert felőrli az embert teljesen. ha pedig baj van, derüljön ki mielőbb, amíg van segítség. Amúgy 90% feletti a túlélési aránya a hereráknak. Nekem is volt nemrég és itt vagyok. Bár ismertem olyanokat, akik belehaltak...
2011. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél beszarva, menjél el dokihoz, majd megnyugtat. Biztos nem rák, lehet ezer más oka, főleg nem 17 évesen. Együtt érzek veled, na nem úgy, mert én lány vagyok, de én is ilyen hypochonder vagyok, és túlspilázom a dologat mint te. Szóval nyugi ne görcsölj, és nézesd meg. Lehet csak begyulladt valami, kapsz pár tablettát és elmúlik, utána meg röhögsz magadon hogy milyen lökött voltál. :)
2011. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az előző. Azért írtam ezeket le ilyen élethűen, mert nekem volt 1,5 éve heredaganatom. Nem kell túlnyugtatni, hogy semmi gond nincs. El kell menni orvoshoz és ne egy fórumon mondja meg egy lány, hogy van-e valakinek heredaganata vagy nincs.
2011. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ja amugy nem vagyok ilyen orvostól félős azzal semmi gond.

csak az hogy ha bejelentkezek akkor kitudja lehet hogy decemberben megyek be? am meddig lehet ezt halogatni hogy mikor menjek el orvoshoz?

magánrendelés meg nemtom mennyibe kerül de 5000 biztos megvan :( csak mert odaállnék szüleim elé hogy kérhetnék 5000-et majd elmondom mire kellett? :S

2011. szept. 10. 10:21
 8/16 A kérdező kommentje:
ja meg a hasmenés az egész családban megvan szoval nem lehet mindenki hererákos :D
2011. szept. 10. 10:27
 9/16 A kérdező kommentje:

olvasgattam e neten és ezt találtam:

"Here visszértágulat (Varicocele)


A here és hereburok vénáinak tágulata, kanyargóssá válása. Vénás pangás alakul ki, aminek a spermaképződésre kedvezőtlen hatása van, így nemzőképességi zavar oka lehet. Az esetek 90%-a bal oldali.

Tünetek: Ha a varicocele nagy, akkor kellemetlen érzést, fájdalmat válthat ki a herékben. A panaszok fizikai terhelés hatására fokozódnak. A tágult vénák kékesen áttünnek a herezacskó bőrén.

Kivizsgálás: fizikális vizsgálat, here ultrahang.

Kezelés: műtét."


sztem ha valami van akkor ez nem pedig rák.

De remélem semmi komoly.

2011. szept. 10. 10:50
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Én ezzel nem viccelnék a helyedben.

2. Ha ennyire tudod, akkor miért kérdezed itt?

2011. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!