Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Hererák?

Mi lehet ez? Hererák?

Figyelt kérdés
A minap felfedeztem hogy a herém olyan nehézkessé vált, görcsölt. Előfordult már velem régebben is, kb 1,5 éve, azóta csak most, és akkor szokott jelentkezni mikor valamilyen aktív szexuális inger ér hosszabb ideig, ám a végkifejlett elmarad. Most kitapogattam és nem a heréken hanem felette a vezetéken volt egy-egy duzzanat. Illetve az ejakulátum elég híg, vizes. Azóta elmúlt. Mi lehet ez?
2011. okt. 23. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
En nekem van ugyan ilyenem,de engem operaltak 10evesen valami olyasmire,hogy hydrocelle,vagy mi,telan hereserv lenne,nem tudom pontosan.aztan olyan 13evesen kezdödtek ilyen problemaim,de,csak 20evesen mentem orvoshoz,es azt mondtak,hogy megereszkedtek a hereim,es nem hordhatok boxer alsot,meg ilyesmi,ennek 2eve,de sokat nem javult,ugyhogy megint keszülök orvoshoz,mert eleg kellemetlen,ha elkezd fajni...szerintem jobb,ha te is elmegy egy kivizsgalasra...
2011. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nincs is nagy baj,csak ez most ijeszö!DE MIHAMARABB ORVOSHOZ KELL MENNI!!!!
2011. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyugi! Nem mondhatok semmi biztosat, de ez elvileg normális dolog, ami sok férfinál elő tud fordulni. Egyszer-kétszer én is véletlenül megcsináltam magamnak, aztán pór óra alatt elmúlt.


[link]

2011. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!