Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindkét mellembe van egy nagy...

Mindkét mellembe van egy nagy csomó, amitől 3x akkora a mellem, mint normális esetben. MILYEN KENŐCSÖT AJÁNLOTOK RÁ, AMITŐL ELMÚLIK?

Figyelt kérdés
Elvileg hormonzvar (kilett vizsgálva), de nem tudok focizni (ÉS FONTOS A FOCI, MERT NBI-ben játszok), mert iszonyatosan fáj kisebb nyomásra, vagy ütődésre, és nem tudom mellel lekezelni a labdát! :S SÜRGŐSEN kell valami kenőcs, mert már lassan 6-7 hónapja van (először csak az egyik mellem, 1-2 hónapja már a másik is nő), és iszonyatosan is idegesít, meg a FOCI!!!! NAGYON KELL RÁ VALAMI HOGY MINÉL ELŐBB ELMÚLJON!!!!!!
2011. szept. 12. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
És az orvosok akik kivizsgáták, nem ajánlottak rá valamit?
2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ha ez a csomo kivulrol erkezett, tehat csipes altal, akkor kezeld kenoccsel, viszont ha belulrol jon, egy elvaltozas, akkor ezt kenegetheted, mivel nem tudod eltuntetni. Az orvosi kezelesre varj, hiszen ez most folyik...ugye?

6-7 honap? Eddig mi tortent?

2011. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csípés, hormonzavar az orvos szerint....(16/f vagyok...) Csak nem várhatok, mert ugye mint írtam, focizok, és már ónapok óta nem tudok normálisan edzeni!
2011. szept. 12. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

En most nem aggodnek a foci miatt, inkabb a szervezetem es az egeszsegem miatt aggodnek, mert a foci megvar, de ha a Te egeszsegi allapotod igy romlik, es nem kezelteted, akkor hogyan lesz beloled futbalista?

Irany az orvos! Akar egy masik orvost is megtudsz keresni, vagy egy neves Termeszetgyogyaszt pl.

2011. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem 13 duzzadt meg és nekem is fáj a nyomásra de már 6-7 hónapja? :O nekem 1 hónap alatt kezd eltünni :S nemtudom mi lehet a gond haver menj orvoshoz de sztem idövel elmulik...
2011. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez előfordul. Hormonzavar. Később a fájdalom el fog múlni és valamennyire visszahúzódik, de nem fog teljesen helyrejönni, esetleg ha megműtik. Túl magas az ösztrogén szinted (női nemi hormon), ami nőiesedést okozhat. Az orvosnak erre gyógyszert kellet volna felírni, ami gátolja az ösztrogént, esetleg növeli a tesztoszteron szintjét ...
2011. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zolka99 válasza:
nekem eddig a bal mellembe volt és ahogy az eltűnt jött a jobb-ba xD
2012. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!