Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok 173cm 70kg...

Robcas kérdése:

23 éves vagyok 173cm 70kg mostanában nem edzek semmit! Elkezdtem újból konditerembe járni és szedni akarok valami táplálék kiegészítőt! Mit ajánlotok normális keretek között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzés utáni turmix:

csóró verzió- Power Protein+dextróz. 3000 Ft-ból van edzés utánra egy turmixod, egy hónapig elég.


A normális verzió meg az, hogy veszel egy tejsavófehérjét (mindegy milyen, csak tűrhető árú legyen, és vmi márkásabb gyártója legyen), és ehhez adsz szőlőcukrot, és így kábé 5000-ből kijössz. Ha van rá pénz, érdemesebb ezt csinálni.


+vitamin, igény szerint ízületvédő.

2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fehérje + dextróz nem rossz de ha megengedheted vegyél inkább valami tömegnövelőt Cytogen Whey gainer elég hatásos 6kg 16000ft ha csak edzés után iszol ez 2hónapig elég. A Jumbo és a Volumass 35 is nagyon jó cuccok bár árban kicsit drágábbak . Sajna ez nem egy olcsó sport :(


de ezek csak tápkiegek ha a táplálkozásod nem megfelelő ezektől se várj csodát!

2011. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cytogén megszűnt.


Jumbo-t ne vegyél, drága, és edzés utánra nem tökéletes, napközben viszont jó, de attól még drága.

2011. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!