Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hátránya és előnyei...

Milyen hátránya és előnyei vannak a körülmetélésnek?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak főként akik körbe vannak metélve.Mennyiben változtatja meg az életed, milyen vele a szex, mit szólnak hozzá a lányok?

Mennyire szárad ki a makk?


2011. szept. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Női szempontól nem rossz...mivel kevésbé lesz érzékeny a makk, tovább bírod az ágyban, nem leszel kétperces :)
2011. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Való igaz, nem vagy kétperces. Egy csomó idő kell hozzá, mert gyakorlatilag nem érzek semmit. Orál szexnek emiatt nincs értelme. Egy haverom ugyanígy van, nem csinálják, mert nem érzi, neki is az egész féket lecsonkolták és nem érez ott semmit. Nem jó, ez a lényege....

ROnda is és igen, ki is szárad, hőmérséklettől meg főleg a párától függően. Nagyrészt száraz és kérges, rossz a tapintása. Ha azon gondolkodsz, hogy metéltetsz, ne tedd, ha jót akarsz. Én most sokat fogok azért fizetni, hogy lecsonkolták a fitymámat :(

2011. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
érzékennyé válhat a makk,ami foltosodáshoz vezethet,a hegek megmaradhatnak metélésnél,sokan megbámulhatják,a látvány ronda lehet beszólhatnak,lezsidózhatnak a bunkó-bbak.Ha szükületed van akkor jobb ha inkább fitymád plasztikáztatod.Valakinek a makkhoz kenőcs kell száradás ellen,akár sexhez,maszturbációhoz is.Csajoknak se jön be nagyon.
2011. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is eddig csak bajom volt mindig azért, mert metélt vagyok, öltözőben, ágyban, meg mindig
2011. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!