Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom kb már 1 éve repedeze...

A makkom kb már 1 éve repedezett, fájni nem fáj, nem is viszket, semmi hátránya nincs. Szerintetek mi ez? Nagyon zavaró, és nemtudom hogy állna hozzá egy lány szeretkezéskor. Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem az enyém, hanem a googleban találtam, de nekem is valami hasonló képpen néz ki. Nemtudom mit kezdjek vele, lehet e kezelni? Sok maszturbálás lehet ennek az oka? 14/F


2011. júl. 23. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen a sok maszturbálástól megkérgesedhet, amúgy ez egy körülmetélt pocs, azok alapból megkérgesednek (gusztustalan)

Neked még helyrehozható, ha pl helia-D vel kenegeted (szóval normális hidratálóval, nem valami literes gazdaságossal)

2011. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a cikk ezekről a papula nevű hólyagocskákról (szemölcsféle) és plasztikázásukról szól.
2011. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! nagyon eltudja venni a kedvem a gondolat, hogy nekem ilyen, és jó lenne ha rendbe tudnám hozni. és más oka nem lehet hogy ilyen? nemi életet nem élek.
2011. júl. 23. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:

utána néztem ennek a helia-D nek és elég sok fajta van belőle. [link]

van ötleted hogy melyik lenne a legjobb?

2011. júl. 23. 14:42
 5/6 A kérdező kommentje:
jó nekem ez télleg fontos.. szóval esetleg más nem okozhatja még ezt?
2011. júl. 25. 20:07
 6/6 anonim válasza:
Én is kíváncsian várom a válaszokat, mert nekem is ugyanez lenne a problémám :/
2011. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!