Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van olyan érzésem hogy...

Miért van olyan érzésem hogy kiverés közbe amikor már majdnem elélveztem olyan érzésem van mintha jönne ki a pisi de nem jön semmi. Mit tegyek? 12/F

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem???
2011. szept. 17. 10:38
 1/8 anonim válasza:
50%
12 évesen nem ezzel kéne foglalkoznod....inkább menj játszani a barátaiddal.
2011. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre ne hallgass, az ő gyereke lesz az, aki - ha rajta múlik - még 20 évesen sem fogja tudni, mi mire való odalenn.


Teljesen okés, h elkezdtél maszturbálni, és ez az érzés is normális. Az ondóváladék és a pisi a húgycsőből ürül, csak mikor merevedésed lesz, akkor az ondó jön, a vizelet nem tud.

2011. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ de ha még az sperma se jön az nem baj?vagy majd jön az is?
2011. szept. 17. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön, ebben a korban még alig ürül váladék.

A pisit egy izom ilyenkor elzárja, ezért az nem fog jönni semmiképp.

2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
nyugi, minden csaj attól, fél, hogy... :)
2011. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is csak 3.-ik ra jött talán.. majd jön az ne aggódj
2016. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A macskám mostanában zúg kényelmetlen a vibrátort?
2016. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez teljesen normális, hisz ugyanott jön ki a cucc ahol a pisi. De azért ha rádjön a szükséglet, jó lenne, ha a kielégités elött elmennél wc-re nem muszály, de óvatosságképp jól jön, mert nekem is volt hogy beugyoztam elélvezés közben.

Amikor irtad, hogy még neked sperma se jön ki, az se baj, nem mindekinek jön ki 12 évesen, vannak olyanok, akiknek csak 14 vagy 15 évesej jön ki, nekem példáúl 17 éves koromig csak egy kis adag jött ki, 18 éves koromtól már rendesen ment minden.

2017. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!