Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmentem nagyvécézés közben?...

Elmentem nagyvécézés közben? Több, mint 1 hete nem volt szex és valamelyik nap nagyvécézéskor azt vettem észre, hogy a pisi előtt sűrű fehér folyadék jött ki, nyúlós stb. Létezik, hogy az sperma volt?

Figyelt kérdés
Mert föl voltam izgulva, lehet, hogy a kaki nyomta a prosztatám és azért?Vagy mivel fel voltam izgulva, amúgy is a hugycsőbe volt már a sperma és így kijött? Nem vicc.
2010. febr. 20. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű az történt, amit itt leírtál. Csak akkor menjél orvosoz, ha ez máskor is, vagy sűrűbben előfordul veled. Egyelőre nincs miért izgulnod. Igen az emberrel történnek dolgok, ami olyan elbizonytalanító!
2010. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%

Dehogy sperma, az szerintem hamarabb kiürül.

Ezt nevezik fehér folyásnak.Jó lenne egy orvosi vizsgálat.

2010. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 -esnek

fiú vagyok:-)

2010. febr. 20. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
velem is történt ilyen.szorulásom volt hergott módon,aztán ahogy erőlkörtem bizony ge_i jött a farkamból.meg is ilyedtem pöttyöt,de eszembe jutott ,hogy aminósavat szedek(gyurtam)aztán abba is hagytam.de ennek valami köze lehet a prosztatához.ha nem szedsz semmit és többször elő fordul kukidokihoz kell menni
2010. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Mjuk ez elég valószínű, ugyanis az fontos, hogy a béltartalom ürítése egyenértékű lehet az anális szexszel.


Mielőtt még mindenki hül'yének nézne, elmondom, hogy glom sokan éltétek meg a királyi trónon tartózkodást "megkönnyebbülésnek..." (Nagyon kell... gyorsan beszáguldani a vécébe... már az óvintézkedések (ülőke lefedése papírral, vagy lefertőtlenítése, ha nem otthon vagy) alatt is alig bírod visszatartani... végül leülsz,...éés... AaaaaaaaHHH!!! Nyögsz egy 6almasat. Kijött, és a salakanyag végbélfeszítése után ez egy kimond6atlanul kellemes érzés, ill. élmény. Sóhajtozol.) Neeem???


Akkor elmondom még azt is, hogy ugye a prosztata az a váltó, ami a nemi izgalom hatására elzárja a húgycső húgyhólyagból nyíló szakaszát, ezzel megnyitja a két ondóvezeték beléje futó csatlakozását, és a maszturbáció vagy egyéb szexuális tényező (inger, álom...) hatására keletkező vákuumnyomás hatására felspriccel. Na most ugye köztudott, hogy a prosztatához csak a végbélen keresztül lehet hozzáférni, az urológus dokik csak úgy tudják megvizsgálni, ha felnyúlnak a seg-ged-be, és ott a bélfalon xtül megtapintják. Attól, hogy ezt te élvezni fogod-e vagy sem, ez csak rajtad múlik, meg a hozzáállásodon. Ami tény, hogy ez a terület... ("A-PONT" >> ld. később) ...közvetlen kapcsolatban van a prosztatával és a végbél záróizmaival, tehát az ún. Kegel-izmokkal. (Ha uis ejakulálsz -- de a nőknél is... !!! (G-PONT ORGAZMUS) -- a seg-ged záróizmát teljesen összezárod, ugyanis az agyi kisülés okozta ingerület oda érkezik meg először a gerincidegeken xtül. Ez beindítja a prosztatádat, és a feszültség kapcsán létrejönnek az ejakulációt megelőző görcsös rángásai a brének, aminek kapcsán a húgycsőben vákuum keletkezik, és ezzel az ejakuláció bekövetkezik, tehát elspriccelsz. Éppen ezért, ha valaki korai magömlésben szenved, nagyon fontos, hogy végezzen KEGEL-TORNÁT!!!

(Ha ez érdekel vkit, írjon ide, azt' leírom...)


Az ejakulációt azonban másképpen is ki lehet váltani. Ahogy a nőkben a hüvelynyílástól kb. 5 cm-re a hüvelyben megtalálható a G-PONT, úgy ugyanez a pont megtalálható a férfiakban is, igaz, kicsit könnyebben és másként, mind a csajokban. Ugyanis ahová az urológus doki is kb. 5cm-re a végbélnyílástól befelé felnyúl, az a terület nekünk férfiaknak is rendkívül érzékeny, a prosztata közvetlenül e terület fölött helyezkedik el, ez pedig az ún. "A-PONT". (Nem véletlenül a homofil irányultságú férfiak is imádják ezt a pontot ingerelni..., azonban a heterofil pároknál is egyre gyakoribb az ezirányba nyíló kíváncsiság.) Salakanyag-ürítéskor a megkeményedett bélsár ezt a területet érinti, csak a te esetedben kedves Kérdező, a megszokottnál hatékonyabban, és intenzívebben. Nem tudom, mennyire volt sürgős a te esetedben a trón erőszakos elfoglalása... de ha nagyon, akkor el tudom képzelni, hogy a vastagbeleid annyira tele voltak, hogy ürülés közben stimulálták az "A-PONT"odat, és a salakkal együtt kijött az ondó is, bár azt nem tudom, hogy magömlés közben szexuális töltöttséget, ingert éreztél-e jobban, vagy meglepődést!? XD XD XD...



Kedves Kérdező... minden elismerésem!

Ez volt sztem MINDEN IDŐK EDDIGI LEGSZÓRAKOZTATÓBB KÉRDÉSE ezen a fórumon!!! :-)

Még akkor is, ha mindez akaratlanul történt...



Üdvözlettel: EE



PS: Még azt hadd kérdezzem meg pusztán kíváncsiságból és poént félretéve, hogy hány évesen történt ez meg veled (alapkérdés)?

2010. febr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

@ 19:30-as


Hozzád is szól a kérdés, milyen életkorodban történt ez, és mi a francnak szedtél aminósavat? (oké, gyúrás!... Aztán??)


Üdv: EE

2010. febr. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok :-)

örülök h jól szórakoztál:-)

2010. febr. 22. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így és egyszer az ujjamra cseppentetem és bizony g.ci volt!! Úgyhogy nó para!
2010. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hali.19:30-as vagyok.17 lehettem és nem tudtamfejlődni.ezért kellett az aminósav,ami nem egy durva szer.sokan nem is tudják,hogy amiket akár firorékákban is meg lehet venni pl.:aminosav,creatin milyen hatással vannak a szervezetre.ezek táplálék kiegészitőnek vannak feltüntetve.hát nem tudom hogy ezeket ki vizsgálja be,de ha szedne 1 hétig mondjuk creatin rágó tablettát,akkor rájönne hogy nem egy egésséges dolog.amugy a creatin a szervezet inzulin termelését növeli meg,igy aztán aki szedi az szinte állandóan éhes.ha belegondolunk ez nem egy normális állapot.ugyhogy gondolja meg mindenki mit szed be.ezt csak azért irtam le mert szerintem ezzel átvágják az embereket.gondoljunk cak az ndk-ás atlétikázo hölgyekre.nem egynek kinőtt a szakála.olyan is volt aki később férfivá operáltatta magát.gondolom nem csak darapepit kajáltak.kedves E.E te doki vagy?csak azért kérdezem mert nagyon jó válaszoka t adsz,le a kalappal előtted
2010. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy minek szedett aminosavat, meg nem durva szer.:) EE te valami orvos lennél vagy nemtom, de annyit nem tudsz, hogy az aminosav is kaja (ugye fehérje alkotóelemei), TÁPLÁLÉKIEGÉSZÍTŐ, nem valami "szer", komoly testépítőnek alap. Imádom az ilyen sötétséget.
2010. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!