Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy eltört a péniszem?...

Lehet hogy eltört a péniszem? 16/f

Figyelt kérdés
Namost, merevedésem volt, és lefelé próbáltam hajtani a péniszem( ne kérdezzétek miért) és ekkor egy kisebb reccsenést hallottam. Fájdalmat nem éreztem, csak egy kis lüktetést.Semmilyen elszíneződés nem jelentkezett eddig. De lehet hogy az a része sérült meg a péniszemnek ami belül van? Vizeletem normális.
2011. szept. 20. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Rosszul tudod, a tiédben sincs csont. Biológia egyes!!!
2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha nincsen elszíneződés, normális a vizelet, ergo nincs probléma, akkor minek teszed fel a kérdést?


Mellesleg, szerinted mi reccsenhetett meg?? A vér? Gondolkozz egy kicsit, mielőtt kiírsz egy kérdést.

2011. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lelankadt a péniszed?
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
:D:D:D:D Eltört?:D:D:D:D:D A péniszben nincs csont, szinte csak izom, nehezen tud "eltörni" hallottam már ilyenről de ehhez nagyon loosernek kell lenned.
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne csont,de el tud törni. Az előbb linkeltem be.
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tört el,mert a fájdalomtól megbolondultál volna.Az szeretkezés közben szokott előfordulni.És nem a tövénél törik,hanem középen.De legyél óvatosabb.
2011. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
18:48: Én meg mondtam, hogy nehezen tud eltörni, és ehhez nagyon loosernek kell lennie az embernek.
2011. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki ezt az oldalt linkelte. És azért tettem fel ezt a kérdést mert aggódok. Nem jókedvemben. kösz a 2 hasznos válaszért
2011. szept. 20. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"eläin válasza:


:D:D:D:D Eltört?:D:D:D:D:D A péniszben nincs csont, szinte csak izom, nehezen tud "eltörni" hallottam már ilyenről de ehhez nagyon loosernek kell lenned."


Mielőtt kiröhögsz valakit te zseni, előbb nézz utána, hogy hogyan is épül fel ténylegesen az a valami a lábad közt amitől annyira férfiként tudtad kiröhögni a másikat. A pénisz nem szinte csak izomból áll... Igazából alig van benne izom te anatómus :D. Plusz az az izom sem harántcsíkolt izom, amire gondolom te gondoltál. A farkad szivacsos és barlangos testekből áll főként, amiknek annyi köze van az izomhoz mint az agyadnak. Az a kevés izom, ami van benne, azért van, hogy gátolja a vénás vérelvezetést, miután az előbb említett kétféle test megtelik vérrel a nemi izgalom hatására bekövetkező erős vérbeáramlástól. A kérdezőnek meg valószínűleg nincs baja, mert nem írta, hogy bevérzett volna, vagy, hogy azóta lennének e merevedési gondjai...

2011. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!