Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy 17 évesen...

Lehetséges hogy 17 évesen péniszrákom legyen?

Figyelt kérdés
Pici gumók vannak a makkom mellett, nyomásra nem fájnak.
2011. szept. 21. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest egy szakembernek kell feltenni, aki megnezi ezeket a kis gumokat!
2011. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A péniszrák nagyon-nagyon ritka, és szinte kizárólag hosszú ideig elhanyagolt tisztálkodás mellett fordul elő. Ezt úgy képzeld el tényleg, hogy akkor alakul ki, ha nem mosod meg évekig... Hajléktalanokra jellemző főleg, akiknek nincs lehetőségük a normális tisztálkodásra évekig. Nem hiszem, hogy neked az lenne, de mindenesetre én is egy urológus felkeresését javaslom, mert a péniszrákon kívül sok minden lehet, amit csak orvosi segítséggel tudsz megoldani, lehet valamilyen fertőzés, nemi betegség, fejlődési rendellenesség, stb. Szerintem nyugodj meg, de azért menj el dokihoz. remélem segítettem.
2011. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Péniszrák nem létezik, nemi szerveken hererák és prosztatarák van.

a kis gumók más jellegű problémára utalnak, kérd ki szakorvos tanácsát.

2011. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

de létezik

Tényleg ritka, wikipédia szerint Európában 100.000 férfiból 1-et érint. Szerintem nem valószínű, hogy erről lenne szó, de nézesd meg dokival. Egyébként, pontosan hogy néz ki ?

2011. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100.000 emberből 1-et és azt is inkább az idősebb korosztályban
2012. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!