Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van a mellemmel (nem...

Mi van a mellemmel (nem félreérteni)? 14/F

Figyelt kérdés
kb. 2 hete egy csomót éreztem benne...valamikor kicsit összemegy valamikor kicsit kitágul. Amikor nagyobb akkor fáj..amikor kissebb akkor érzéstelen...csak a bal oldalin van. Mi a jó mocskos rosseb lehet ez?
2011. szept. 23. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mond el! Vizsgáltasd ki magad! Minden ilyen csomófélét a testben komolyan kell venni!
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak egy ártatlan serdülőkori dolog lesz.
2011. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FÚÚH nekem is volt ilyen vagy 2 éve (12 voltam) és magától mult el, de addig ha leforditottam a fejem megnyomódott és fájt :S
2011. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én most 12 vok és fél éve már nekem is van de már azóta sokkal jobb lett nem fáj annyira.Régen amikor csak épp hozzáértem nagyon fájt most meg ha erösen megnyomom akkor se fáj annyira...
2011. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni orvossal, de valószínű, hogy csak serdülőkori hormon okai vannak.
2011. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Serdülőkor velejárója a fiúknál, hogy átmeneti időre a mell megnagyobbodik, érzéketlenné válik. Latinul gynecomastiának hívják. Nem kell félned, nem betegség serdülő korban. A hormonális változás hatása.
2011. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ja nekem is pont ez van csak az a szar hogy peldaul focizom vagy megutom es akkor nagyon faj
2011. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!